آمریکا پرچم دار معاملات بیت کوین در سال 2019 نیست!

0 ۲۴

بیتکوین

برای اولین بار از سال 2013 میلادی ایالات متحده آمریکا دریافت کننده برتر رمزارز بیت کوین به ارزش دلار نیست زیرا کشور سنگاپور در سال 2019 میلادی; این عنوان را از ایالات متحده آمریکا گرفته و صدرنشین شده است.

طبق تجزیه و تحلیل‌های انجام شده توسط وبسایت  Crystal Blockchain در تاریخ 5 دسامبر سال 2019 میلادی; کاربران جهانی; بیت کوین‌هایی به ارزش 8.58 میلیارد دلار را به کشور سنگاپور در سال 2019 میلادی ارسال کرده‌اند; در سال 2019 میلادی; کاربران سنگاپوری نسبت به سایر نقاط جهان; دلار بیشتری از طریق بیت کوین به دست آورده‌اند.
ایالات متحده آمریکا از سال 2014 تا 2018 میلادی در صدر این لیست قرار دارد اما طبق داده‌های Crystal Blockchain; آمریکا با دریافت 7.46 میلیارد دلار از طریق رمزارز بیت کوین در سال 2019; رتبه دوم را از آن خود کرده است.

سیل جریان خروجی بیت کوین را هدایت می کند!

اما با این حال، کشور سنگاپور سال گذشته، بیشترین پول را از طریق بیت کوین ارسال نکرده است. با توجه به داده‌های منتشر شده توسط Crystal Blockchain، جزایر سیشل که میزبان دفتر مرکزی صرافی رمزارز BitMEX است، بیشترین مقدار بیت کوین به ارزش 10.07 میلیارد دلار را در سال 2019 میلادی ارسال کرده‌ و رتبه دوم در لیست حجم معاملات کلی را به دست آورده‌ است.

لازم به ذکر است که ایالات متحده آمریکا، جایگاه سوم را در لیست حجم معاملات بیت کوین از آن خود کرده است (در حالی که برای پنج سال مداوم، رتبه اول را کسب کرده بود). همچنین، در سال 2013 میلادی، کشور انگلستان بیشترین مقدار پول را از طریق رمزارز بیت کوین وارد و خارج کرده بود.

بسیاری از شعبه‌های اصلی صرافی‌های رمزارز خارج از ایالات متحده قرار دارند

بسیاری از شعبه‌های اصلی و دفاتر مرکزی صرافی‌های برتر دنیا در حوزه ارزهای دیجیتال، خارج از ایالات متحده آمریکا و اتحادیه اروپا قرار دارند و هر یک از این صرافی‌ها، مقررات سخت گیرانه‌ای برای خود دارند.
به عنوان مثال، صرافی رمزارز بزرگ BitMEX دفتر مرکزی خود را از سیشل اداره می کند! علاوه بر این، صرافی رمزارز Binance نیز در مالت قرار دارد.
با این حال، برخی دیگر از صرافی‌های رمزارز بزرگ دنیا از جمله صرافی‌های Coinbase، Kraken و Gemini موقعیت‌های خود را در خاک ایالات متحده آمریکا حفظ کرده‌اند!
همچنین، به گزارش Cointelegraph، صرافی رمزارز Bibox مستقر در سنگاپور در اوایل ماه ژانویه سال 2020 میلادی اعلام کرده است که قصد دارد، دارای رمزنگاری XRP را از پلتفرم خود حذف کند!

برای کسب اطلاعات بیشتر درکانال تلگرام دری کوین عضو شوید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.