ادغام تکنولوژی بلاک چین توسط بانک کره جنوبی

0 ۲۳

بانک بزرگ کشور کره جنوبی به نام KB Kookmin در حال برنامه ریزی برای ادغام و یکپارچه سازی بلاک چین در فرآیند‌های داخلی بانکی خود است.

طبق گزارش خبرگزاری محلی کره جنوبی به نام JoongAng Daily در تاریخ 7 اکتبر سال 2019 میلادی; بانک KB Kookmin اذعان داشته است; که تکنولوژی بلاک چین می تواند مزایا و سود بسیاری برای صنعت مالی فراهم کند; این مزایا شامل صدور توکن‌های دیجیتالی، منابع مالی، خدمات و ترید می شوند.

اتخاذ رویکرد فعالانه به منظور پذیرش بلاک چین

بانک کره‌ای درصدد است تا برای مقابله با انجام فرآیند پولشویی; بهبود خدمات تایید و پیشنهادات توکن از تکنولوژی لجر توزیع شده بهره بگیرد.

Lee Woo-yeol مسئول ارشد اطلاعات بانک KB Kookmin در صحبت‌های خود اظهار داشته است; بانک KB Kookmin باید یک رویکرد فعالانه نسبت به پذیرش تکنولوژی بلاک چین اتخاذ کند.

بانک کره جنوبی KB Kookmin تجربه استفاده از تکنولوژی بلاک چین و ارزهای دیجیتال را دارد!

پیش از این نیز، بانک KB Kookmin تجربه استفاده و بهره گیری از تکنولوژی بلاک چین و ارزهای دیجیتال را در کارنامه خود دارد.

در ماه زوئن سال میلادی جاری بود که بانک کره‌ای KB Kookmin تفاهم نامه‌ای را با شرکت تکنولوژی بلاک چین Atomrigs Lab امضا کرد; تا به طور مشترک بر روی توسعه و گسترش خدمات مدیریت دارایی دیجیتال که از تکنولوژی شرکت Atomrigs Lab استفاده می کند; و زیرساخت‌های کنترل داخلی و فناوری‌های محافظت از داده‌های بانک KB Kookmin، با یکدیگر همکاری و کار کنند.

بانک کره‌ای KB Kookmin و بانک Nonghyup، در گذشته تحت بررسی و نظارت سازمان خدمات نظارت مالی کره جنوبی به نام FSS قرار داشتند; زمانی که این سازمان به نحوه مدیریت این دو بانک انتقاداتی را وارد کرده بود.

FSS اذعان داشت در استاندارد استخراج معامله‌ بانک KB Kookmin در زمینه تجارت ارزهای مجازی، موارد مشکوکی دیده شده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.