ارزهای دیجیتال سودآور 2020 کدامند؟

0 ۴۰۹

برای سود کردن در سال 2020 بر روی چه ارزهایی سرمایه گذاری کنیم؟

ارزهای دیجیتال، دارایی‌های دیجیتال بالقوه برای انجام سرمایه گذاری هستند. با این حال، برخی از ارزهای دیجیتال برای انجام سرمایه گذاری در سال 2020 میلادی، گزینه‌های بهتری قلمداد می‌شوند. آیا می‌خواهید بدانید با انجام سرمایه گذاری بر روی کدام یک از ارزهای دیجیتال در سال میلادی جاری به سود آوری خواهید رسید و بهترین ارزهای دیجیتال به ترتیب کدامند؟ پس، با ما همراه باشید.

سرمایه گذاران و ترید کنندگان برای انتخاب ارزهای دیجیتال به منظور انجام سرمایه گذاری، چه عوامل و فاکتورهایی را باید در نظر داشته باشند؟!

با وجود روند بین المللی کاهشی در ارزش ارزهای دیجیتال در سال 2019 میلادی، باز هم برخی از کوین‌ها پتانسیل بسیار مناسبی برای ساخت  ROI سریع و بلند مدت دارند. نکته‌ای که ترید کنندگان و سرمایه گذاران بایستی به آن توجه ویژه‌ای داشته باشند این است که تنها به نرخ فعلی ارزهای دیجیتال توجه نداشته باشند. دلیل این امر این است که نرخ فعلی ارزهای دیجیتال، شاخص بی ثبات و نوسان داری است که ممکن است در طی چند روز و یا هفته تغییر چشمگیری داشته باشد (به عنوان مثال، افت چشمگیر قیمت بیت کوین در سال 2018 میلادی را در نظر داشته باشید).

در مقابل، ترید کنندگان و سرمایه گذاران باید عوامل و شاخص‌های زیرا را در نظر داشته باشند:

 1. ارزش (سرمایه) بازار: ارزش بازار ارزهای دیجیتال، یکی از عوامل مهمی است که ترید کنندگان و سرمایه گذاران باید در انجام سرمایه گذاری‌های خود به آن توجه داشته باشند. ارزش بازار بالا به این معنی است که حجم زیادی از کوین‌های دیجیتالی در معاملات فعال شرکت می کنند و در نهایت، به معنای افزایش علاقه سرمایه گذاران به این کوین‌ها خواهد بود.
 2. سطح نقدینگی: هر چه سطح نقدینگی بالا باشد، سریع‌تر می‌توان ارز دیجیتال مورد نظر را در قیمت بازار به فروش رساند. ارزهای دیجیتال محبوبی همچون بیت کوین، اتریوم و ریپل دارای نرخ نقدینگی بالایی هستند. در نهایت، شاخص سطح نقدینگی، تقاضای واقعی برای ارزهای دیجیتال در میان ترید کنندگان را نشان می دهد.

قوانین سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال

علاوه بر این‌ها، سرمایه گذاران و ترید کنندگان پیش از انجام سرمایه گذاری بر روی ارزهای دیجیتال باید با قوانین و اصولی آشناییت داشته باشند. به گفته یکی از متخصصان بازار، ترید کنندگان و سرمایه گذاران با عمل به توصیه‌ها و قوانین زیر می‌توانند ریسک‌ها و خطرات را به حداقل رسانده و ROI را برای انجام سرمایه گذاری در سال میلادی جاری افزایش دهند:

 1. متنوع سازی در سرمایه گذاری‌های خود: هرگز پول خود را تنها بر روی یک دارایی سرمایه گذاری نکنید. بسیاری از ترید کنندگان و سرمایه گذارانی که به تازگی وارد حوزه ارزهای دیجیتال می شوند، این اشتباه را مرتکب می شوند و تمام پول خود را از دست می دهند. بنابراین، به تمامی سرمایه گذاران و ترید کنندگان توصیه می شود، در پورتفولیو و سبد سرمایه گذاری خود تنوع ایجاد کنند. با این کار، حداقل یکی از دارایی‌های انتخاب شده به سود آوری خواهد رسید و ترید کنندگان و سرمایه گذاران این امکان را خواهند داشت تا ضررهای خود را به حداقل برسانند.
 2. کورکورانه به یک منبع داده اعتماد نکنید: به خاطر داشته باشید که همیشه از چندین منبع داده مختلف استفاده کنید (نمودارها، انجمن‌ها، نظر کارشناسان و متخصصان، تجزیه و تحلیل مالی و بروکرها).
 3. مشاهده کنید و یاد بگیرید: مشاهده کردن و یادگیری تنها راه برای انتخاب بهترین ارزهای دیجیتال و نقطه ورودی، به بازار به شدت بی ثبات این ارزها خواهد بود.

بهترین ارزهای دیجیتال برای انجام سرمایه گذاری در سال 2020 میلادی:

 1. Bitcoin
 2. Ethereum
 3. NEO
 4. EOS
 5. Zcash
 6. Dash
 7. Tron
 8. Binance Coin
 9. Nem

برای کسب اطلاعات بیشتر درکانال تلگرام دری کوین عضو شوید.

80%
Awesome
 • Design

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.