افزایش تعداد خودپرداز های ارز های دیجیتال

0 ۴۵

تعداد خودپرداز های ارز های دیجیتال افزایش یافته است!

براساس آمارهای منتشر شده، در حال حاضر بیش از 7,000 دستگاه خودپرداز برای برداشت ارزهای دیجیتال در سراسر دنیا وجود دارد. لازم به ذکر است که خودپرداز های ارز های دیجیتال در حال حاضر در 75 کشور دنیا تعبیه شده‌اند.

شرکت CoinATMRadar از وجود 7,014 دستگاه خودپرداز های ارز های دیجیتال در دنیا خبر می دهد. طبق آمارهای منتشر شده توسط شرکت CoinATMRadar، دستگاه‌های خودپرداز مورد نظر علاوه بر رمز ارز بیت کوین (BTC) از دارایی‌های دیجیتال دیگری همچون بیت کوین کش (BCH)، اتر (ETH)، دش (DASH) و لایت کوین (LTC) هم پشتیبانی به عمل می آورند.

 

دستگاه‌های خودپرداز های ارزهای دیجیتال، مسیر طولانی را پیموده‌اند!

جهان اولین دستگاه خودپرداز ارز دیجیتال خود را در سال 2013 میلادی مشاهده کرد! به عبارت دیگر، اولین دستگاه خودپرداز برای ارزهای دیجیتال، برای رمز ارز بیت کوین بود که شرکتی به نام Robocoin آن را در کافی‌شاپی در ونکوور در سال 2013 میلادی نصب کرد. در نهایت، مشتریان با استفاده از این دستگاه می توانستند به راحتی به خرید و فروش (ترید) بیت کوین بپردازند.

در حال حاضر، 42 کمپانی مسئول تولید و توزیع دستگاه‌های خودپرداز های ارز های دیجیتال در سراسر جهان هستند. Genesis Coin یکی از ارائه دهندگان برتر دستگاه‌های خودپرداز بیت کوین است.

 

مسیر آینده دستگاه‌های خودپرداز های  دارایی‌های دیجیتال

براساس اطلاعات CoinATMRadar در هفت روز گذشته، روزانه حدود 11.7 دستگاه جدید خودپرداز برای ارزهای دیجیتال در سراسر دنیا نصب و راه اندازی می شود.

پاییز سال گذشته بود که دو کمپانی Bitstop و Simon Malls با همکاری یکدیگر پنج دستگاه خودپرداز بیت کوین را در پنج مرکز مختلف نصب و راه اندازی کردند.

علاوه بر این، کمپانی Bitstop در نیمه دوم سال 2019 میلادی، یک دستگاه خودپرداز بیت کوین به فرودگاه بین المللی میامی فلوریدا اهدا کرد.

طبق آمارهای موجود، تعداد دستگاه‌های خودپرداز ارز دیجیتال در ماه نوامبر سال 2019 میلادی به بیش از 6,000 دستگاه رسیده بود. در نهایت، اینگونه می توان اعلام کرد که تقاضای عمومی برای دسترسی آسان تر و سریع تر به ارزهای دیجیتال در سراسر جهان در حال افزایش است. باید دید در آینده چه خواهد شد!

برای کسب اطلاعات بیشتر درکانال تلگرام دری کوین عضو شوید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.