انتقال 1,5 میلیون دلار استیبل کوین به ساید چین بیت کوین !

0 ۱۷

صرافی Bitfinex!

صرافی رمزارز Bitfinex، حدود 1,561 میلیون دلار تتر (USDT) را از پروتکل Omni به ساید چین Liquid بیت کوین (BTC) منتقل کرد.

Paolo Ardoino، مدیر فنی صرافی رمزارز Bitfinex در تاریخ دوم نوامبر سال میلادی جاری; خبر تعویض پروتکل رمزارز تتر  (USDT) را به طور رسمی در توییتر اعلام کرد; تغییر انجام شده، میزان USDT موجود در شبکه را افزایش خواهد داد; در ماه جولای سال میلادی جاری بود که برای اولین بار این استیبل کوین بر روی ساید چین Liquid راه اندازی شد.

ساید چین و توسعه سریع!

در ماه جولای سال میلادی جاری، Blockstream توسعه دهنده Liquid; ابزار جدیدی را راه اندازی کرد که به کاربران این امکان را می دهد که مبادلات اتمی خود را برای تمام دارایی‌های پشتیبانی شده توسط شبکه Liquid، اجرا کنند; در ژوئن سال 2015 میلادی; Liquid معاملات محرمانه طراحی شده‌ای را به منظور بهبود امنیت کاربران بیت کوین و از طریق نگه داشتن مبالغ ارسال شده که تنها برای شرکت کنندگان در معاملات قابل مشاهده بود، به شبکه اضافه کرد.

در تابستان سال جاری بود که مدیر عامل Blockstream اعلام کرد; کاربران بیت کوین می توانند هنگام ارسال کوین در ساید چین Liquid از شبکه لایتینگ نیز استفاده کنند;مدیر عامل Blockstream در مصاحبه اخیر خود اعلام کرد که نسبت به آینده ساید چین‌های بیت کوین امیدوار است.

استیبل کوین تتر (USDT) از پروتکل Omni گسترش می یابد

در ابتدا، رمزارز تتر برای کار بر روی لایه Omni پروتکل بیت کوین گسترش پیدا کرده بود; تتر اظهار داشت که کار بر روی پروتکل Omni; سبب ثبات دارایی‌های مرتبط با بیت کوین خواهد شد; علاوه بر این، استیبل کوین مورد نظر بر روی بلاک چین اتریوم نیز در دسترس است.

ساید چین چیست؟

مکانیسم‌های در حال ظهوری هستند که امکان جابه جایی توکن‌ها و دیگر دارایی‌های دیجیتال را  از بلاک چین اصلی به بلاک چین‌های دیگر  فراهم می کند و در صورت نیاز به بلاک چین اصلی باز می گرداند; ساید چین، پتانسیل زیادی برای ارتقا قابلیت‌های موجود در بلاک چین را دارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.