اپلیکیشن بانکی بیت کوین

0 ۴۶

در تاریخ 29ام آگوست سال میلادی جاری، استارتاپ بانکی مبتنی بر تکنولوژی بلاک چین آلمانی به نام “Bitwala” خبر از راه اندازی اپلیکیشن بانکی موبایل برای رمزارز بیت کوین برای سیستم عامل‌های iOS و اندروید خبر داد; از این پس، مشتریان و کاربران دنیای ارزهای دیجیتال در بیش از 30 کشور اروپایی می توانند با استفاده از یکپارچه سازی کیف پول دیجیتالی و معاملات رمزارز بیت کوین، یک حساب بانکی آلمانی افتتاح کنند.

افتتاح حساب از طریق یک اپلیکیشن بانکی !

روند پردازش برای مشتریان و کاربران جدید به صورت مستقیم در اپلیکیشن مورد نظر ادغام شده است; اپلیکیشن مورد نظر از یک ویژگی شناسایی ویدیویی استفاده می کند; که ساکنان سراسر منطقه اروپا به راحتی و در عرض چند دقیقه می توانند یک حساب کاربری باز کرده و آن را تایید کنند.

“Benjamin James” (مدیر ارشد فناوری Bitwala) در این باره می گوید:

“کاربران با استفاده از این حساب کاربری بانکی به راحتی می توانند; فعالیت‌های روزانه خود را چه با رمزارز بیت کوین و چه با ارز فیات یورو یکپارچه سازی کرده و مدیریت کنند;” همچنین، این حساب‌های کاربری با کارت اعتباری  Mastercard به صورت رایگان ارائه شده و سپرده‌های یورو تا سقف 100,000 یوور توسط طرح ضمانت سپرده‌های آلمان پشتیبانی می شوند.

یکپارچه سازی و ادغام معاملات و کیف پول‌ دیجیتالی بیت کوین

کیف پول دیجیتالی یکپارچه بیت کوین درست مانند یک بانکداری آنلاین معمولی کار می کند; تفاوت این یکپارچه سازی با یک حساب کاربری در صرافی‌های رمزارز در این است; که می توان از آن برای انجام و مدیریت امور مالی روزانه خود استفاده کرد.

کاربران ارزهای دیجیتال از طریق حساب بانکی مورد نظر به راحتی می توانند; به خرید و فروش رمزارز بیت کوین بپردازند;کیف پول دیجیتالی مورد نظر با قابلیت  P2P می تواند بیت کوین‌ها را به راحتی انتقال دهد; علاوه بر این، مشتریان و کاربران این امکان را دارند که کلیدهای خصوصی‌شان را خود نگه داری کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.