بلاک‌چین Angelium را بشناسید

0 ۳۹
در سال‌های اخیر توجه بسیار ویژه‌ای به موضوع واقعیت مجازی در سراسر دنیا شده است.

به طوری که بسیاری از انسان‌ها، زندگی خود را با آن ادغام نموده‌اند;حتی در برخی از فیلم‌های اخیر ساخته شده نیز، این موضوع به صورت چشمگیری، مورد توجه قرار گرفته است;در زمینه تکنولوژی نیز فعالیت‌هایی برای توسعه ارتباط دنیای مجازی و واقعی در دستور کار قرار گرفته است.

از این جمله تکنولوژی بلاک‌چین یکی از تکنولوژی‌های مناسب برای رسیدن به این هدف می‌باشد.

در این راستا، در یکی از فعالیت‌های اخیر صورت گرفته; بلاک‌چین Angelium مطرح شده است که ادعا می‌کند که روشی را برای ترکیب زندگی واقعی با واقعیت مجازی فراهم آورده است;در این خصوص قصد داریم در این پست به بررسی بلاک‌چین Angelium بپردازیم.

پروژه Angelium

بر اساس گزارشات منتشر شده در رسانه‌های خبری، پروژه‌ای با نام Angelium در تلاش است تا بتواند دنیای واقعی و دنیای مجازی را از طریق یک پلتفرم بازی آنلاین مبتنی بر بلاک‌چین; به هم متصل نماید. در این راستا سعی شده تا دنیای بازی را به عنوان اولین گام ارتباط دهنده‌ی دنیای مجازی با دنیای واقعی در دستور کار قرار دهند.

ترکیب بین مجازی و واقعی

مفهوم “cross reality” در سال‌های اخیر مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است;در این مفهوم، سعی شده تا دنیای واقعی را با دنیای مجازی ترکیب نمایند;در این راستا، گویا پروژه Angelium قصد دارد، قدم‌های محکمی را بردارد.

منظور از ترکیب دو دنیا، این است که بدون توجه به تفاوت‌های فاحش بین آن‌ها، بتوانیم به صورت موازی کارهای خود را در هر دو دنبال نماییم;یعنی فعالیت‌های ما در هر دو بخش با هم سینک شده و در یک راستای قرار بگیرند.

پلتفرم Angelium توسط گروه “no borders” به وجود آمده و به کاربرانش سبک زندگی جدیدی را وعده می‌دهد.

به طوری که کاربران این پلتفرم با استفاده از تکنولوژی بلاک‌چین به کار رفته در آن; قادر به ترکیب زندگی واقعی و مجازی هستند. بدین صورت که کاربران قادر خواهند بود تا توکن‌های بدست آمده در داخل بازی را در همان محیط به فروش برسانند و یا این که آن‌ها را در دنیای واقعی استفاده نمایند.

در این ساختار از یک تکنولوژی ویژه‌ای با عنوان “(Augmented Reality (AR” استفاده شده که این امکان را فراهم می‌آورد تا بتوان اشیا و توکن‌های بدست آمده در دنیای مجازی را در دنیای واقعی استفاده کنیم.

برخی بر این عقیده هستند که پیاده‌سازی این پروژه قادر به کسب موفقیت بسیار قابل توجهی خواهد شد.

چرا که در حال حاضر; تعداد افراد زیادی همه روزه وقت زیادی را در محیط‌های مجازی و بازی‌های آنلاین صرف می‌کنند و بیش‌تر از آن که بتوانند در دنیای واقعی با مردم ارتباط برقرار کنند، در محیط‌های مجازی حضور دارند;از این رو استفاده و به کارگیری این تکنولوژی جدید; بی‌تردید با نگرش مثبت بسیاری از افراد رو به رو خواهد شد.

چرا که این افراد قادر خواهند بود تا اندوخته‌های مجازی خود را در دنیای واقعی نیز استفاده نمایند.

خدمات دیگر پلتفرم Angelium

این پلتفرم، ضمن تلاش برای ایجاد ارتباط مستقیم بین دنیای واقعی و مجازی، خدمات و امکانات مهم بسیار دیگری را نیز در اختیار کاربرانش قرار می‌دهد.

در این محیط با امکانات زیر رو به رو هستیم.
  • توکن مخصوص به پلتفرم Angelium

با استفاده از توکن پلتفرم Angelium، شما قادر به استفاده از دارائی‌های دنیای مجازی خود در دنیای واقعی خواهید بود;در واقع توکن دارای نقش بسیار مهمی برای ایجاد ارتباط بین دو دنیا خواهد بود.

  • صرافی مخصوص

در کنار داشتن توکن مخصوص به خود، کاربران برای این که بتوانند این توکن را به ارزهای دیگر و یا به صورت مستقیم به پول قابل استفاده در دنیای واقعی تبدیل نمایند، نیازمند یک صرافی مخصوص هستند که این صرافی توسط خود پروژه Angelium برای استفاده کاربران فراهم شده است.

  • کیف پول Angelium

در کنار توکن و صرافی، پلتفرم Angelium دارای یک کیف پول مخصوص به خود است که افراد در دنیای مجازی می‌توانند دارائی‌های بدست آمده خود را در درون آن نگهداری کنند.

  • محیطی برای تبادل نظرات بین کاربران

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.