بلاک‌چین Wunbit چه تأثیری بر دنیای بازی دارد؟

0 ۴۳

Wunbit یک پلتفرم بازی مبتنی بر تکنولوژی دفتر کل توزیع شده (DLT) می‌باشد که در این محیط در کنار شفافیت بالا، شرایط بسیار مناسبی برای فعالیت گیمرها به وجود آمده که بتوانند از طریق بازی کردن و بدست آوردن موفقیت در آن، موفق به کسب ارزهای دیجیتال باشند.

پلتفرم wunbit چیست؟

Wunbit یک پلتفرم بازی پشتیبانی شده توسط بلاک‌چین است. این پلتفرم، شامل یک برنامه کاربردی مبتنی بر وب است که wunbit arcade نامیده می‌شود. wunbit arcade از دامنه‌ی گسترده‌ای از بازی‌های کامپیوتری پشتیبانی می‌نماید.

البته در نظر داشته باشید که این دسته از بازی‌های قرار گرفته در این پلتفرم;با بازی‌های معمول کامپیوتری متفاوت می‌باشد;بدین صورت که بازی‌های پلتفرم wunbit، مبتنی بر تکنولوژی بلاک‌چین بوده که از تکنولوژی بلاک‌چین در راستای فراهم کردن محیطی ایمن، عادلانه و شفاف برای گیمرها استفاده می‌شود; از طرفی دیگر باید گفت که این پلتفرم در روند فعالیت خود; قراردادهای هوشمندی را که با استفاده از الگوریتم‌های عادلانه توسعه داده‌ شده‌اند،اجرا می‌نماید.

همه این موارد باعث یک تجربه بازی شفاف و عادلانه برای گیمرها خواهد شد. در این محیط همچنین نیاز به استفاده از لایسنس‌ها و افراد واسطه به طور کامل از بین رفته است;در ادامه به برخی از ویژگی‌های منحصربفرد این پلتفرم اشاره می‌کنیم.

ویژگی‌های بارز پلتفرم wunbit

  • انواع بازی‌های منحصربفرد

در این پلتفرم، بازی‌های مختلفی با پشتیبانی بلاک‌‎چین به وجود آمده‌اند; این بازی‌ها، شامل ژانرهای: اکشن، استراتژی، ماجراجویی، تیراندازی، دفاع از برج، ورزشی، مسابقه‌ای، شبیه‌سازی، پازل و انواع بسیار دیگری هستند. در واقع تنوع بازی در این محیط بسیار قابل توجه و گسترده می‌باشد.

  • ادغام فناوری

در این محیط، موتورهای بازی معروف از جمله unity، unreal engine و … با بلاک‌چین ادغام شده‌اند; از این رو بازی‌های ساخته شده; دارای کارایی بلاک‌چینی هستند. یعنی از ادغام تکنولوژی استفاده شده تا بتوان بازی‌های تولید شده را به صورت کاملاً بهینه در پشتیبانی بلاک‌چین، اجرا نمود.

  • جوایز

در درون بازی‌ها، امکان پیدا کردن جوایز وجود دارد; به طوری که می‌توان آن‌ها را در محل بازار مخصوص به پلتفرم، به راحتی مبادله نمود.

  • تراکنش‌های مبتنی بر توکن

در درون بازی‌ها، می‌‎توان از طریق تراکنش‌های مخصوص به این پلتفرم، خریدهایی را انجام داد. در نظر داشته باشید که تمامی این تراکنش‌ها، به واسطه قراردادهای هوشمند به کار گرفته شده در پلتفرم; به صورت کاملاً ایمنی درآمده‌اند.

  • امکان ذخیره بازی

ذخیره بازی یکی از نیازهای اساسی هر گیمری می‌باشد; این نیاز در پلتفرم wunbit نیز در نظر گرفته شده است. به طوری که گیمرها با پرداخت هزینه‌هایی ناچیز، قادر به ذخیره روند بازی‌های خود می‌باشند; بدین ترتیب، گیمرها هیچ گونه نگرانی‌ای را در رابطه با از دست دادن شرایط خود در بازی نخواهند داشت.

  • کاپ‌های مختلف

گیمرها با کسب پیروزی‌های مختلف در بازی‌ها، کاپ‌هایی را بدست می‌آورند که کسب این کاپ‌ها در پلتفرم wunbit باعث بدست آوردن ارزش و اعتبار برای گیمر خواهد شد.

  • لیگ‌های بازی

برای جذاب‌تر کردن بازی، لیگ‌هایی وجود دارد که گیمرها با توجه به توانایی‌های خود; می‌توانند در هر یک از آن‌ها شرکت نمایند.

  • ابزار منحصربفرد در محیط بازی

با استفاده از قابلیت‌های پلتفرم، هر گیمری می‌تواند ابزار و ظاهر مدنظر خود را در محیط بازی داشته باشد; همچنین در نظر داشته باشید که امکان خرید و فروش این ابزارها نیز در محیط فراهم شده است.

تأثیرات بلاک‌چین wunbit بر روی دنیای بازی

با توجه به امکانات متنوع و فراوان پلتفرم wunbit، پیش‌بینی می‎شود که در چند سال آینده، افراد زیادی برای حضور و فعالیت در آن; ابراز تمایل داشته باشند. همچنین در نظر داشته باشید که در wunbit; ضمن فراهم کردن تمامی نیازهای گیمرها، با استفاده از تکنولوژی بلاک‎چین; محیط بسیار جذابی را برای فعالیت آن‎ها فراهم کرده است.

به طوری که گیمرها هم می‌توانند آزادانه بازی کنند و هم این که از بازی کردن خود; کسب درآمد داشته باشند. همه این فاکتورها; در کنار هم باعث جذاب‌تر شدن این محیط شده است;در کل با پیدایش wunbit، دنیای بازی توانسته با ترکیبی از تکنولوژی‌های مختلف، قدم‌های جدیدی را در راه پیشرفت خود بردارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در کانال تلگرام دری کوین عضو شوید.

80%
Awesome
  • Design

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.