بیت کوین می تواند کمکی برای مردم جهان به شمار بیاید!

0 ۳۰

Steve Forbes رئیس و سردبیر مجله فوربز; رمزارز بیت کوین را به عنوان یک تکنولوژی و فناوری پیشرفته به منظور کمکی برای مردم جهان توصیف کرده است; او در ادامه سخنان خود اذعان داشته; دلیل به وجود آمدن این ارزها، تنها به خاطر وجود عدم اعتماد در ارزهای سنتی امروزه است.

Steve Forbes در گفتگوی خود با Cathie Wood، مدیرعامل شرکت Ark Invest گفته است: “چالش فعلی رمرزارز بیت کوین در حال حاضر این است که به یک کوین قابل اعتمادی همانند طلا شود; همه ما می دانیم هزاران سال طول کشید تا دارایی‌هایی از قبیل طلا، موقعیت‌های فعلی را خود به دست بیاورند”.

اگرچه استیو فوربز به خوبی از نوسانات موجود در رمزارز بیت کوین آگاهی است; اما اظهار دارد این رمزارز می تواند در آینده‌ای نه چندان دور، نقش مهم و اساسی در بازارهای مالی داشته باشد.

او می گوید: “رمزارز بیت کوین می تواند به شرایط فعلی مردم جهان کمک کند; شرایطی که دولت‌ها می خواهند و قصد دارند مردم را گرسنه نگه دارند و به آن‌ها آسیب برسانند”.

به طور کلی، نظرات و ذهینت استیو فوربز درمورد ارزهای دیجیتال و رمزارز بیت کوین کاملا مثبت است; و شاید این طرز تفکر در محیط مالی سنتی که خود استیو هم در آن به موفقیت رسیده است، کمی تعجب آور باشد.

آیا رمزارز بیت کوین از طلا ارزشش بیشتر خواهد شد؟

Cointelegraph پیش از این گزارشی منتشر کرده بود که نشان می داد یک موسسه بانکداری سنتی در آلمان به نام BayernLB اذعان دارد که ارزش رمزارز بیت کوین در سال 2020 میلادی; جهش زیاد و قابل توجهی پیدا خواهد کرد.

بانک آلمانی با منتشر ساختن آخرین تحقیقات خود نشان داد; این امکان وجود دارد که در سال 2020 میلادی قیمت رمزارز بیت کوین بهبود پیدا کند و از قیمت فعلی خود در سال جاری بیشتر شود!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.