تحلیل ارزهای دیجیتال پس از سقوط ماه جاری

0 ۱۵۴

تحلیل ارزهای دیجیتال به توسط کارشناسان

در این مقاله قصد داریم ارزهای دیجیتال زیادی را از دیدی کارشناسان بزرگ مورد بررسی و تحلیل قرار دهیم. در این خصوص، سرمایه‎گذاران می‌‏توانند ضمن رعایت احتیاط، مناسب‎ترین این تحلیل‎ها را در خرید و فروش‎های خود الگوبرداری نمایند. حال از آن جایی که در شرایطی که با وضعیت بسیار نامطمئنی در بازار رو به رو هستیم، حتماً باید در کنار این تحلیل‎ها، نوسانات قیمتی غیر معمول ممکن را نیز در نظر داشته باشید. سرمایه‌گذاران همواره می‌دانند تحلیل ارزهای دیجیتال به تنهایی کافی نیست و بایستی از کمربندهای ایمنی موجود در این بازارها استفاده نمایند.

در ادامه به بررسی چارت‎های قیمتی و تحلیل ارزهای دیجیتال برتر بازار می‎پردازیم.

بیت‎کوین/دلار

بیتکوین همواره اولین ارز در تحلیل ارزهای دیجیتال است. بعد از چند روز پر کشمکش و نوسانات منفی، سرانجام از 20 مارس به این طرف، بیت‏کوین موفق شد تا این روند را متوقف نماید. در این مدت، بیت‏کوین همواره در تلاش برای عبور از سطح مقاومت 6 هزار و 435 دلار بوده است. این وضعیت، می‏‌تواند ما را به افزایش قیمت بیت‎کوین امیدوار نماید.

بیتکوین/دلار

هر چه بیش‎تر بیت‎کوین موفق به تثبیت موقعیت خود در کنار سطح مقاومت ‎شود، به همان نسبت می‌‏توانیم به شکستن این سطح و افزایش قیمت بیت‎کوین امیدوار باشیم. از این رو پیش‎بینی می‎شود که در روزهای آینده، خریداران بیت‎‏کوین، با انجام خریدهای بیش‎تر باعث افزایش قیمت این ارز دیجیتال شوند.

در این شرایط، پیش‎بینی می‎شود که اگر بیت‎کوین موفق به شکست این سطح مقاومت شود، قادر خواهد بود تا قیمت خود را بتدریج به حدود 8 هزار و 435 دلاری برساند.

از این رو به سرمایه‎گذاران، پیشنهاد می‎شود که خریدهای خود را مقداری بالاتر از حدود 6 هزار و 500 دلاری انجام دهند و برای دارائی‎های خود نیز آستانه استاپ لاسی در حدود 5 هزار و 600 دلار تعیین نمایند.

زیرا اگر فرضیات ما درست از آب درنیایند و قیمت بیت‎کوین، دوباره از سطح 6 هزار و 500 دلاری پایین‎تر بیاید، احتمالاً شاهد روندی کاهشی در قیمت بیت‎کوین خواهیم بود. البته در شرایط بدتر، حتی ممکن است تا حدود قیمتی 5 هزار دلاری نیز کاهش داشته باشیم.

اتریوم/دلار

در حال حاضر ارز دیجیتال اتریوم در بازه 117.090 و 155.612 دلار در بازار معامله می‎شود. در مورد اتریوم، هر لحظه ممکن است قیمت این ارز به پایین‎ترین مقدار این محدوده یعنی 155.612 کاهش یابد. در کل پیش‎بینی می‎شود که فروشندگان این ارز دیجیتال وضعیت فعال‎تری نسبت به خریداران آن داشته باشند.

اتریوم/دلار

در حال حاضر با شرایط تعیین کننده‌ای برای اتریوم رو به رو هستیم. به طوری که در وضعیت فعلی، نقش خریداران و فروشندگان در شکل‎گیری آینده اتریوم بسیار مهم می‎باشد. در این بین، کارشناسان پیش‎بینی می‎کنند که اتریوم در صورت گذر از سطح شکست و رسیدن به مقادیر پایین‎تر از 155.612 دلاری، باز همچنان موفق به حفظ حدود قیمتی خود خواهد بود.

حال اگر خریداران بتوانند با خریدهای خود، شوک مثبتی بر اتریوم وارد کنند، احتمالاً در یک روند صعودی، شاهد رسیدن قیمت این ارز دیجیتال به حدود 208.90 دلاری نیز خواهیم بود.

در این شرایط، سرمایه‎گذاران می‏‌توانند خریدهای خود را در بالای محدوده 155.612 دلار ثبت نمایند و بعد از خرید نیز آستانه استاپ لاس خود را برابر با 117 دلار قرار دهند. در نظر داشته باشید که در بدترین شرایط ممکن، احتمال دارد که قیمت اتریوم تا محدوده 100 دلاری نیز پایین بیاید.

ریپل/دلار

قیمت ریپل از 20 مارس به این طرف، با کاهش رو به رو شده است. در طول این مدت، خریدارن اصلی این ارز در بازار همواره سعی دارند تا قیمت ریپل را بالای 0.1450 دلار نگه دارند. حال در صورتی که این گروه موفق به انجام این کار شوند، پیش‎بینی می‎شود که قیمت ریپل تا محدوده 0.17468 نیز با افزایش قیمت رو به رو شود.

ریپل/دلار

در مورد ریپل، پیش‎بینی می‎شود که ممکن است در یک جهش مثبت قیمتی، شاهد رسیدن قیمت این ارز از 0.17468 دلاری به محدوده 0.23532 دلاری و یا حتی بالاتر از آن، یعنی حدود 0.250 دلاری نیز باشیم.

از این رو، سرمایه‎گذاران می‏‌توانند در بالای حدود 0.17468، خریدهای خود را ثبت نمایند. بعد از خرید نیز بهتر است آستانه استاپ لاس را برابر با 0.140 دلار قرار دهید.

حال، اگر بر خلاف فرضیات و پیش‎بینی‎های صورت گرفته، قیمت ریپل از حدود 0.17468 پایین‎تر بیاید، ممکن است شاهد سقوط آن تا حدود 0.145 دلاری نیز باشیم.

بیت‎کوین کش/ دلار

در این روزها، بیت‎کوین کش در حال تلاش برای عبور از سطح مقاومت 236 دلاری می‎باشد. نکته مثبت این موضوع، این است که خریداران بیت‎کوین کش، با وجود سختی‎ها، هنوز از تلاش خود برای بالاتر بردن قیمت این ارز دست نکشیده‎اند. از این رو پیش‎بینی می‎شود که با خریدهای زیاد صورت گرفته، شاهد شکستن این سطح مقاومت توسط بیت‎کوین کش باشیم.

بیتکوین کش/دلار

در صورت شکستن سطح مقاومت، در بهترین شرایط ممکن، می‎توانیم امیدوار به افزایش قیمت بیت‎کوین کش تا حدود 332 دلاری و حتی 400 دلاری نیز باشیم.

در شرایط کنونی، خریدارن با ثبت خریدهایی بالاتر از سطح مقاومت، می‌‏توانند امیدوار به کسب سودهای مناسبی شوند. توجه داشته باشید که بعد از عملی شدن خرید، بهتر است که آستانه استاپ لاس را برابر با 196 دلار قرار دهید.

البته در شرایطی برعکس، اگر بیت‎کوین کش موفق به شکست این سطح مقاومت نشود، ممکن است شاهد کاهش قیمت این ارز تا حدود 190 دلاری و حتی در شرایط بدتر، شاهد کاهش قیمت این ارز تا حدود 166 دلاری نیز باشیم.

بیت‎کوین اس وی/دلار

این ارز دیجیتال نیز، با کمک خریدارانش در تلاش برای شکستن سطح مقاومتش می‎باشد. به طوری که در این راستا، در صورت انجام این کار، باید شاهد رسیدن قیمت این ارز به حدود 171.5 دلاری باشیم.

بیتکوین اس وی/دلار

در صورتی که همه چیز خوب پیش برود و شاهد شرایط گاوی در مورد این ارز دیجیتال باشیم، احتمال می‎رود که قیمت آن تا حدود 242 دلاری نیز با افزایش رو به رو شود. حتی در خوشبینانه‎ترین وضعیت، ممکن است با محدوده قیمتی 326.8 دلاری هم برای بیت‎کوین اس وی رو به رو شویم.

از این رو به خریداران پیشنهاد می‎شود که خریدهای خود را بالای حدود 171 دلاری ثبت نمایند و در صورت موفقیت در خرید ارز نیز، توصیه می‎شود که آستانه استاپ لاس خود را برابر با 146 دلار قرار دهند.

البته همواره باید شرایط منفی را نیز در نظر داشته باشید. چون ممکن است در صورت عملی نشدن افزایش قیمت بیت‎کوین اس وی، شاهد کاهش قیمت آن تا حدود 120 دلاری و حتی در شرایطی بدتر شاهد کاهش ارزش آن تا حدود 100 دلاری نیز باشیم.

لایت‎کوین/دلار

خریداران ارز دیجیتال لایت‎کوین، با فعالیت خود در بازار، این ارز دیجیتال را به حدود قیمتی 34.6001 دلار رسانده‎اند. در ادامه این روند، این گروه در تلاش هستند تا با خریدهای بیش‎تر، قیمت لایت‎کوین را با افزایش‌های بیش‎تری رو به رو نمایند.

لایت کوین/دلار

در صورت موفقیت در افزایش نسبی قیمت این ارز دیجیتال، می‏توانیم امیدوار به رسیدن قیمت آن به محدوده سطح مقاومتش باشیم. حال اگر از این محدوده نیز عبور کنیم، به احتمال زیاد، قیمت بعدی لایت‎کوین برابر با 80 دلار خواهد شد.

البته در صورتی که با شرایط آرمانی بالا رو به رو نشویم، ممکن است با کاهش قیمت لایت‎کوین تا حدود 33 دلاری هم رو به رو شویم. از این رو بعد از خرید لایت‎کوین، سعی کنید تا، آستانه استاپ لاس خود را برابر با 33 دلار قرار دهید.

ای او اس/دلار

ارز دیجیتال ای او اس تقریباً در چند روز اخیر در بازه 2.1624 دلاری تا 2.4001 دلاری در بازار معامله می‎شود. در چنین وضعیتی، خریداران اصلی این ارز، در تلاش برای افزایش قیمت ای او اس هستند. حال با وجود سختی‎های فراوان، این گروه هنوز هم در این کار نا امید نشده‎اند.

ای او اس/دلار

اگر خریدهای زیادی در مورد ای او اس صورت گیرد، بی‎تردید شاهد افزایش نسبی قیمت این ارز خواهیم بود و حتی پیش‎بینی می‎شود که قیمت آن تا حدود 3.6 دلار افزایش داشته باشد. از این رو با خرید این ارز در محدوده بالای 2.16 دلاری، می‏توانید امیدوار به کسب سود شوید. بعد از خرید، استاپ لاس خود را برابر با 1.85 دلار قرار دهید.

بی ان بی/دلار

در روزهای اخیر، خریداران اصلی بازار، در تلاش هستند تا قیمت بی ان بی را بالای سطح مقاومت آن یعنی 12.1111 دلاری برسانند. حال در صورت موفقیت در این کار، می‌‏توانند امیدوار به افزایش قیمت این ارز تا حدود 13.59 دلار شوند.

حتی در شرایط آرمانی، ممکن است شاهد افزایش قیمت بی ان بی تا حدود 17 دلاری نیز باشیم.

بی ان بی/دلار

البته با توجه به وجود ریسک‎های زیاد، اصلاً پیشنهاد نمی‌‏شود که به خرید این ارز دیجیتال بپردازید. چون ممکن است در بدترین شرایط شاهد رسیدن قیمت بی ان بی به 10 دلار باشیم.

تزوز/دلار

در روزهای اخیر، قیمت تزوز مطابق شکل زیر یک روند مثلث صعودی را دنبال کرده است. این وضعیت، می‎تواند ما را به پیدایش شرایط گاوی جدید در مورد این ارز امیدوار کند. توجه داشته باشید که سطح مقاومت فعلی این ارز برابر با 1.955 دلار است.

تزوز/دلار

حال در صورتی که تزوز از این سطح عبور نماید، به احتمال زیاد باید شاهد شرایط گاوی جدید برای این ارز دیجیتال باشیم. به طوری که در شرایط گاوی، پیش‎بینی می‎شود که قیمت تزوز تا محدوده 2.9004 دلاری نیز افزایش داشته باشد. از این رو بهترین عکس‎العمل می‌‏تواند بدین صورت باشد که بالای 1.955 خریدهای خود را ثبت کنید و بعد از خرید، استاپ لاس را برابر با 1.40 دلار قرار دهید.

البته در صورت پایین آمدن از حدود 1.955 دلاری، به احتمال زیاد باید شاهد قرارگیری مجدد روند قیمتی تزوز در شکل مثلثی بالا باشیم.

لئو/دلار

در روزهای اخیر، شاهد روند مثبت قیمتی ارز دیجیتال لئو در بازار هستیم. در این خصوص، کارشناسان عقیده دارند که با تلاش بیش‎تر خریداران اصلی در بازار، حتی باید شاهد افزایش هر چه بیش‎تر قیمت لئو در بازار باشیم. در این مورد، فاکتورهای حرکت میانگین، همگی به سمت بالا بوده و میزان RSI لئو نیز در منطقه مثبتی قرار دارد. همه این شرایط، نشان از برتری خریداران نسبت به فروشندگان این ارز می‎باشد.

لئو/دلار

در چنین وضعیتی، اگر خریداران اصلی بازار، موفق به بالا بردن قیمت لئو از محدوده 1.04 دلاری شوند، الگوی معکوس سر و شانه‌‏‏ها برای این ارز به وجود خواهد آمد و ممکن است شاهد رسیدن قیمت آن به حدود 1.27488 دلاری و حتی بالاتر یعنی 1.36 دلاری نیز در بازار باشیم.

در این راستا، بهترین قیمت خرید فعلی این ارز، در حدود 1.04 دلاری می‎باشد. بعد از خرید، می‏توانید محدوده استاپ لاس را برابر با 0.90 دلاری قرار دهید.

البته در صورتی که با افزایش قیمت رو به رو نشویم، پیش‎بینی می‎شود که شرایط فعلی لئو در بازار برای چند روزی به همین شکل فعلی باقی بماند.

گروه دریکوین امیدوار است تحلیل ارزهای دیجیتال که در بالا به آنها اشاره شد برای شما سودآور و مفید باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درکانال تلگرام دری کوین عضو شوید.

80%
Awesome
  • Design

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.