ترون یا ریپل !

0 ۷۳
پتانسیل بالای ارزهای دیجیتال

ارزهای زیادی دارای پتانسیل بالا برای پیشرفت و کسب قدرت در بازار هستند که از این بین، می‎توان به ارزهای دیجیتال ترون یا ریپل اشاره نمود;حال در چنین شرایطی; سرمایه‌گذاران سخت به دنبال این هستند که بفهمند سرمایه‌گذاری بر روی کدام یک از این ارزها; یک استراتژی موفقی خواهد بود. از این رو در این مقاله; قصد داریم به مقایسه بین این دو ارز بپردازیم و مشخص کنیم که کدام یک از بین ترون یا ریپل بهتر است؟

میزان سرمایه‌گذاری و رقابت در بازار

در این قسمت قصد داریم به تعیین برتری ترون یا ریپل در بازار بپردازیم;بر اساس آمار منتشر شده، در حال حاضر از نظر حجم سرمایه‌گذاری در بازار;ریپل در رتبه سوم بازار قرار دارد. از طرفی دیگر ارز ترون هم در رتبه پنجم بازار قرار دارد.

این رتبه‌ها; نشان از علاقه شدید بازار به این ارزها بوده و حاکی از آن است که رقابت شدیدی بین ترون و ریپل برای برتری در بازار وجود دارد; در نظر داشته باشید که هر روز به تعداد سرمایه‎گذاران هر یک از این دو ارز افزوده می‌شود.

همچنین میزان نقدینگی ریپل در بازار برابر با 11.29 میلیارد دلار بوده و ترون نیز دارای میزان نقدینگی در حدود 1.06 میلیارد دلار از کل بازار ارزهای دیجیتال می‌باشد.

در این آمار، ریپل توانسته تا حدود قابل توجهی از ترون پیشی گرفته باشد.

این به معنای آن است که ریپل توانسته طیف گسترده‌تری از بازار مصرف دنیای ارزهای دیجیتال را در اختیار خود قرار دهد;برای مقایسه بهتر بین ترون یا ریپل سعی داریم به بررسی ریشه فعالیت و پیدایش هر یک از این دو بپردازیم; به مطالب بعدی توجه نمایید.

مقایسه ساختاری ترون با ریپل

ریپل

ریپل را در بازار با علامت XRP نشان می‎دهیم;در این بین گفتنی است که XRP توسط شرکت ریپل در سانفرانسیسکو حمایت می‌شود;شرکت ریپل، در زمینه سرویس‌های پرداخت‌ و حواله‌های مالی مبتنی بر بلاک‌چین، فعالیت می‎نماید.

این شرکت فعالیت خود را از سال 2012 به بعد آغاز نموده است; و سرویس‌های پرداختی خود را به صورت متنوعی در اختیار شرکت‌ها، بانک‌ها و مؤسسات مالی مختلف و در یک حالتی مقرون به صرفه و بسیار سریع‌تری نسبت به روش‌های معمول قرار می‌‎دهد.

ریپل بانک‌ها و مؤسسات مالی را در زمینه به کارگیری ارز دیجیتال XRP در راستای انجام حواله‌های مالی تشویق می‌نماید;یکی از نمودهای استفاده از XRP در نرم افزار xRapid می‌باشد.

در نظر داشته باشید که ریپل توانسته که از نظر انتقالات مالی یک انقلاب بزرگی را به وجود آورد.

به طوری که با استفاده از XRP در کم‌ترین زمان ممکن، حواله‌های مالی با حجم بالا از یک نقطه دنیا به یک نقطه دیگر، قابل انجام می‌باشد;این ویژگی‌های مثبت ریپل باعث شده تا افراد در انتخاب بین ترون یا ریپل بیش‌تر روی به استفاده از ریپل بیاورند;البته برخی نیز هستند که ترون را به جای ریپل ترجیح می‌دهند.

ترون

این ارز دیجیتال که در حال حاضر رتبه سیزدهمی را از نظر نقدینگی و گردش مالی در بازار بر عهده دارد; در نظر دارد تا تغییراتی اساسی در حد یک انقلاب را در حوزه محتوی سیستم سرگرمی ایجاد نماید; به طوری که ترون توانسته با استراتژی‌های مناسبی; خود را در مدت کوتاهی در بین یکی از ارزش‌مندترین ارزها در بازار قرار دهد; شبکه ترون توسط جاستین سان که یک کارآفرین فعال می‌باشد، پشتیبانی شده است.

در این شبکه که به صورت یک تکنولوژی ذخیره‌سازی توزیع شده است;افراد در سراسر دنیا می‌توانند محتوی‌های خود را به صورت مقرون به صرفه و تحت یک پروسه ساده‌ای به اشتراک همگان بگذارند;این حرکت بزرگ و نوآورانه ترون، باعث جذب تعداد کاربران بسیاری به شبکه‌اش شده است;در این راستا، بسیاری از کارشناسان بازار، آینده درخشانی را برای ترون در بازار پیش‌بینی می‌کنند.

تصمیم‌گیری در مورد انتخاب ترون یا ریپل

در این مقاله، سعی شد تا توضیحاتی کلی و در عین حال اساسی در مورد ریپل و ترون در اختیار شما قرار گیرد;حال با توجه به مطالب گفته شده و با توجه به وضعیت بازار و کارکردهای متنوع هر یک از این دو ارز، می‎توانید تصمیم خود مبنی بر انتخاب یکی از ترون یا ریپل را بگیرید. در نظر داشته باشید که واقعاً یک آینده درخشانی در انتظار هر یک از این دو ارز می‌باشد.

80%
Awesome
  • Design

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.