تطبیق پلتفرم بلاک چین تلگرام با برنامه‌های غیرمتمرکز اتریوم

0 ۲۸

پلتفرم بلاک چین تلگرام با برنامه‌های غیرمتمرکز شبکه اتریوم سازگار خواهد بود!

بلاک چین شبکه باز تلگرام ( Telegram Open Network); این امکان را برای توسعه دهندگان فراهم می کند تا قراردادهای هوشمند اتریوم خود را انتقال دهند.

به گزارش رسانه خبری “CoinDesk”  استارتاپ نرم افزاری “TON Labs” که توسط سرمایه گذاران تلگرام مدیریت و اداره می شود; در حال ساخت و راه اندازی یک زبان برنامه نویسی Solidity برای شبکه بلاک چین خود است; این زبان برنامه نویسی در درجه اول، برای توسعه قراردادهای هوشمند در شبکه اتریوم به کار گرفته خواهد شد.

براساس گزارش منتشر شده، توسعه دهندگان با این زبان برنامه نویسی این امکان را خواهند داشت; که قراردادهای هوشمند اتریوم خود را به پلتفرم TON منتقل کنند; اما با این شرایط، هنوز مشخص نشده است که آیا باید در کد این قراردادهای هوشمند تغییراتی ایجاد شود یا خیر؟!

علاوه بر تمام این‌ها، شرکت TON Labs برنامه‌های دیگری برای ساخت ابزارهایی دارد تا بتواند از طریق آن‌ها، اکوسیستم بلاک چین  TON را بهبود و ارتقا ببخشد; این شرکت خاطر نشان کرده است که زبان برنامه نویسی Solidity از ماه جولای سال میلادی جاری، در حال آزمایش و توسعه است; TON پلتفرم بلاک چینی است که به وسیله‌ی سرویس پیام رسان تلگرام توسعه و راه اندازی شده است; این پلتفرم به عنوان یکی از ابزارهای اولیه ارتباطات، در درون جامعه‌ی بلاک چین و ارزهای دیجیتال به شمار می آید.

طبق گزارش‌های منتشر شده

هدف شبکه‌ی بلاک چین تلگرام این است که بتواند با استفاده از ارتباطات فعال به استفاده‌ی گسترده‌ای دست پیدا کند; TON از مزایایی مانند تسهیل پرداخت‌های داخلی، میزبانی برنامه‌های غیرمتمرکز (DApps) و ارائه‌ی خدمات و پشتیبانی از کیف پول‌های دیجیتالی برخوردار است.

طبق گزارش Cointelegraph، یکی از سرمایه گذاران پروژه TON اذعان داشته است; آزمایش عمومی شبکه بلاک چین تلگرام، در اولین روز از ماه سپتامبر سال میلادی جاری آغاز می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در کانال تلگرام دری کوین عضو شوید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.