حواشی پروژه رمزارز لیبرا ادامه دارد!

0 ۳۰

شرکت‌های Visa، EBay، Stripe و  Mastercard همگی اعلام کرده‌اند که از انجمن لیبرا شرکت فیسبوک و پروژه مرتبط با استیبل کوین آن کناره گیری خواهند کرد!

چهار شرکت معتبر، کشتی پروژه رمزارز لیبرا را ترک می کنند!

در تاریخ 11 اکتبر سال میلادی جاری بود که خبرگزاری Bloomberg گزارشی منتشر کرد که نشان می دهد; شرکت‌های EBay، Stripe و  Mastercard تصمیمی مبنی بر کناره گیری از پروژه رمزارز لیبرا شرکت فیسبوگ گرفته‌اند; بعد از دقایقی، خبرگزاری The Block هم اعلام کرد که شرکت Visa نیز همچین تصمیمی را اتخاذ کرده و قصد جدا شدن از انجمن لیبرا شرکت فیسبوک را دارد.

خروج شرکت‌های مورد نظر، دقیقا یک هفته بعد از خروج شرکت PayPal صورت گرفته‌اند!

حدود یک هفته پیش بود که شرکت PayPal اعلام کرد به دلیل بررسی‌های دقیقی که توسط تنظیم کنندگان بر روی پروژه رمزارز لیبرا صورت گرفته است; این شرکت قصد دارد از پروژه مورد نظر صرف نظر کند.

با تمام این تفاسیر، شرکت‌های مورد نظر همگی اعلام کرده‌اند که به دیدگاه شرکت فیسبوک احترام می گذارند; و هنوز هم بر این باور مبتنی هستند که پروژه لیبرا از پتانسیل خوبی برخوردار است; اما آن‌ها قصد دارند تغییر مسیر داده و تمرکز خود را از روی پروژه لیبرا بردارند!

پیش از این، Cointelegraph گزارشی منتشر کرده بود که نشان می داد; شرکت‌های Visa، Mastercard و Stripe در تلاش هستند تا اطمینان حاصل کنند; همکاری آن‌ها با پروژه لیبرا شرکت فیسبوک به رابطه‌شان با تنظیم کنندگان، آسیب و خللی وارد نخواهد کرد!

مدیرعامل صرافی رمزارز Coinbase از پروژه رمزارز لیبرا شرکت فیسبوک، پشتیبانی می کند!

Brian Armstrong مدیرعامل و بنیانگذار صرافی رمزارز مهم Coinbase در اظهارات خود بیان کرده است که طرز برخورد و واکنش دولت ایالات متحده آمریکا به پروژه جدید شرکت فیسبوک دقیقا مانند نوعی پشت سرگذاشتن و عقب نشینی می ماند!

Armstrong معتقد است در ورای واکنش‌های دولت ایالات متحده آمریکا نسبت به رمزارز لیبرا، چیزهای نهفته زیادی وجود دارند!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.