خرید ارزهای دیجیتال با استفاده از کارت‌های اعتباری!

0 ۳۲

طبق خبرهای منتشر شده، کاربران و مشتریان آمریکایی صرافی رمزارز Binance.US از این پس می توانند با استفاده از کارت‌های اعتباری خود، اقدام به خرید ارزهای دیجیتال کنند.

صرافی رمزارز Binance.US در تاریخ اول نوامبر سال میلادی جاری با انتشار پستی اعلام کرد که از این پس; کاربران و مشتریان این صرافی این امکان را خواهند داشت تا با استفاده از کارت‌های اعتباری خود; ارزهای دیجیتال را خریداری کنند.
علاوه بر این، صرافی رمزارز Binance.US اعلام کرده است که در سی روز اول شروع کار; حجم معاملات روزانه این صرافی به 15 میلیون دلار افزایش پیدا خواهد کرد; همچنین، این صرافی قصد دارد لیست توکن‌های خود را از 7 توکن به 24 توکن افزایش دهد و در مجموع; 40 جفت ارز معاملاتی را برای کاربران ایالات متحده آمریکا به ارمغان بیاورد. صرافی رمزارز Binance.US در تاریخ 23 اکتبر سال میلادی جاری، توانست به حجم معاملات 10 میلیون دلاری دست پیدا کند.
صرافی رمزارز Binance.US در ماه اکتبر سال میلادی بیان داشت که وجوه سپرده گذاری مشتریان نیز; برای پوشش بیمه FDIC مطلوب هستند، به این معنی که صرافی رمزارز Binance.US سپرده‌های دلار آمریکا را در حساب‌های بانک‌هایی که تحت پوشش بیمه FDIC قرار دارند; نگه داری خواهد کرد (آژانس دولتی ایالات متحده برای محافظت از سپرده‌ها و سیستم مالی ایالات متحده طراحی شده است).

اعمال فشار از سوی تنظیم کنندگان و بانک‌ها!

برخی از بانک‌ها و حوزه‌های قضایی به طور جد با خرید ارزهای دیجیتال از طریق کارت‌های اعتباری، مخالف هستند.
سال گذشته; بانک‌هایی نظیر Lloyds، Wells Fargo و Virgin Money کاربران خود را از خرید ارزهای دیجیتال با استفاده از کارت‌های اعتباری منع کردند!
همچنین، ساعاتی پیش، بانک مرکزی آرژانتین، شهروندان این کشور را از خرید ارزهای دیجیتال با استفاده از کارت‌های اعتباری منع کرد!
این گونه که به نظر می رسد بسیاری از تنظیم کنندگان مالی و بانک‌ها مخالف اجرای فرآیند خرید ارزهای دیجیتال با استفاده از کارت‌های اعتباری هستند و باید دید در آیند چه بانک‌ها و کشورهایی به جرگه ممنوعیت خرید ارزهای دیجیتال با استفاده از کارت‌های اعتباری خواهند پیوست!!

برای کسب اطلاعات بیشتر در کانال تلگرام دری کوین عضو شوید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.