صاحب نظران راجع به روند قیمتی بیتکوین در 2020 چه میگویند؟

0 ۱۱۶

روند قیمتی بیتکوین

بیت کوین تا به این لحظه نوسانات زیادی را متحمل شده است و این امر باعث نگرانی ترید کنندگان و سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال شده است; اما براساس نظر کارشناسان بازار، این موضوع تنها یک مسئله زمانی قبل از ظهور مجدد رمزارز بیت کوین است; به عنوان نمونه، Bitfury اولین بلاک چینی است که از پایه و اساس ساخته شده است تا این امکان را برای سازمان‌های بزرگ ایجاد کند که کسب و کارهای خود را ساده سازی کرده و با استفاده از بلاک چین بیت کوین; شفافیت را افزایش دهند.

علاوه بر این، بیت کوین تنها ارز دیجیتالی است که توجه، آگاهی و پذیرش جهانی را به سوی خود جلب کرده است; رمزارز بیت کوین توسط سازمان‌ها و درگاه‌های پرداختی در سراسر جهان مورد پذیرش واقع شده است; حتی نقاط عطف جدیدی مانند رسیدن هش‌ریت شبکه بیت کوین به حداکثر 62 کوینتیلیون بر ثانیه نیز حاصل شده است; در حال حاضر حدود 18,172,200 بیت کوین در گردش است (وجود دارد).

تاریخ بیتکوین

اگر به تاریخچه رمزارز BTC نگاهی بیندازید متوجه خواهید شد که این رمزارز در طول تمام سال‌ها; رشد فزاینده‌ای را طی کرده و به ارز دیجیتال قابل توجهی (هم به صورت آنلاین و هم به صورت آفلاین) در طول این مدت تبدیل شده است.
لازم به ذکر است که از اواسط سال 2010 میلادی; برخی از مشاغل و کسب و کارها شروع به پذیرش و اتخاذ رمزارز بیت کوین; علاوه بر ارزهای فیات و سنتی کرده‌اند.
با تمام این تفاسیر، رمزارز بیت کوین با علامت اختصار BTC; به عنوان اولین ارز دیجیتال متن باز و peer-to-peer شناخته می شود که توسط شخص یا گروهی با نام مستعار ساتوشی ناکاماتو (Satoshi Nakamoto) در سال 2008 میلادی; توسعه و راه اندازی شده است.

پیش بینی‌های انجام شده برای روند قیمتی بیتکوین در سال 2020 میلادی و سال‌های آتی

پیش بینی بازار برای قیمت بیت کوین:
از آنجایی که بازار شرایط بی ثباتی را تجربه می کند; بنابراین پیش بینی‌ها برای قیمت بیت کوین بایستی براساس نظر کارشناسان بازار که ذهن و قلب بازار ارزهای دیجیتال هستند; صورت بگیرد.

Tom Lee

Tom Lee، رئیس سابق JP Morgan و بنیانگذار و رئیس تحقیقات Fundstrat معتقد است که حتی هزینه سر به سر ماین یک بیت کوین; ارتباط مستقیمی با قیمت ارز دیجیتال دارد; او معتقد است که رمزارز بیت کوین با توجه به این موضوع که سرمایه گذاران نهادی بیشتری آن را اتخاذ می کنند و به دلیل افزایش مداوم در پایگاه کاربری‌اش; رشد قابل ملاحظه‌ای را در پیش خواهد داشت; Lee در مصاحبه اخیر خود اذعان داشته است پس از رویداد Bitcoin halving (که انتظار می رود در ماه می سال 2020 میلادی صورت بگیرد); این رمزارز می تواند به طور صد در صد بازده را به سرمایه گذاران خود در سال 2020 میلادی بازگرداند.

با هالوینگ آشنا شوید!

Fran Strajnar

Fran Strajnar پیش بینی خوشبینانه‌ای درمورد قیمت رمزارز بیت کوین انجام داده است! او معتقد است قیمت بیت کوین تا پایان ماه ژانویه سال 2020 میلادی به 200,000 دلار خواهد رسید!!!! Strajnar بر این باور است که نرخ پذیرش ارتباط مناسبی با افزایش قیمت یک رمزارز خواهد داشت; پس، هر چه نرخ پذیرش بیشتر باشد; افزایش در ارزش نیز بیشتر خواهد شد.

Bobby Lee

Bobby Lee، اولین مدیر عامل صرافی چینی BTCC پیش از این اظهار داشته بود که 20 سال طول خواهد کشید تا بیت کوین به 1 میلیون دلار برسد; اما در حال حاضر; پیش بینی Bobby Lee کاملا تغییر کرده است.

Bobby Lee بنیانگذار صرافی رمزارز BTCC مستقر در هنگ کنگ (صرافی بیت کوین) و بردار Charlie Lee (خالق رمزارز لایت کوین); یک روند به شدت صعودی که البته دارای یک روند نزولی نیز خواهد بود را برای رمزارز بیت کوین پیش بینی کرده است; Lee مدعی است قیمت بیت کوین در سال 2021 میلادی به 333,000 دلار خواهد رسید و بعد از آن در سال 2023 به قیمت 41,000 کاهش پیدا خواهد کرد; Lee بار دیگر اذعان داشته است امکان این که میزان سرمایه بازار بیت کوین به 7 تریلیون دلار برسد; نیز وجود دارد؛ در نهایت، میزان سرمایه بازار بیت کوین از میزان سرمایه بازار طلا نیز فراتر خواهد رفت; علاوه بر این‌ها، Bobby Lee خاطر نشان کرده است بیت کوین منجر به ثبات قیمت و نقدینگی جهانی در سال‌های آینده خواهد شد.

John McAfee

John McAfee یکی از علاقه مندان ارز دیجیتال بیت کوین است که اغلب پیش بینی‌هایی پیرامون این رمزارز ارائه می دهد; McAfee بسیار خوش بین است که قیمت بیت کوین تا پایان سال 2020 میلادی به قیمت یک میلیون دلار برسد! همچنین، McAfee گفته است قیمت آلت کوین‌هایی همچون Apollo و MTC نیز ممکن است ده برابر شوند.
با تمام این تفاسیر، به تازگی McAfee مدعی شده است پیش بینی یک میلیون دلاری‌اش برای قیمت بیت کوین; حیله‌ای بیش نبوده است!!!

McAfee در مصاحبه خود با خبرگزاری Cointelegraph اظهار داشته است:

“تا ده سال آینده، هیچ ارز فیاتی در سراسر دنیا وجود نخواهد داشت و همه چیز ارز دیجیتالی خواهد بود”.

Tim Draper

یکی از سرمایه گذاران مشهور به نام Tim Draper پیش بینی کرده است که تا سال 2023 میلادی; رمزارز بیت کوین حدود 5% از بازار ارز جهانی را به تصاحب خود درخواهد آورد; Draper خوش بین است که قیمت بیت کوین تا سال 2023 میلادی به 250,000 دلار برسد.

نظر نهایی درمورد پیش بینی قیمت بیت کوین

حتی اگر رمزارز بیت کوین نوسانات مکرری را تجربه کرده باشد; اعتقاد بر این است که طبق پیش بینی‌های انجام شده در روند قیمتی بیتکوین ، این رمزارز افزایش ارزش پیدا خواهد کرد; علاوه بر این، دلایل مختلفی برای سقوط قیمت رمزارز بیت کوین وجود دارد که از جمله این دلایل می توان به استفاده غیرقانونی از این رمزارز و یا هک شدن و سرقت آن اشاره داشت.

با تمام این تفاسیر; بیت کوین هنوز هم صدرنشین بازار ارزهای دیجیتال بوده و این جایگاه را حفظ خواهد کرد; این امکان وجود دارد که تا پایان سال 2020 میلادی; قیمت رمزارز شماره یک بازار ارزهای دیجیتال به 23,500 دلار برسد زیرا سال 2020، چشم اندازها و توسعه‌های خوبی را برای بیت کوین در نظر دارد.

بیت کوین در سال 2020 میلادی

بیت کوین عملکرد بسیار خوبی داشته و به تازگی با Bull Run کار خود را آغاز کرده است; برهمین اساس، ترید کنندگان وسرمایه گذاران در تلاش هستند که از شرایط مورد نظر (شرایط گاوی یا bull) بهترین بهره را ببرند; پس، هر چه معاملات بیشتری انجام شود; قیمت نیز بیشتر خواهد شد.

علاوه بر این، همانطور که می دانیم بیت کوین‌های موجود کمیاب هستند; به این معنی که تنها 21 میلیون واحد رمزارز بیت کوین قابل ماین شدن هستند که از این تعداد، 18,170,200 میلیون ماین شده و 2,827,800.0 میلیون دیگر باقی مانده است! برهمین اساس، ارزش بیت کوین بیشتر خواهد شد.
چندین کشور از جمله کشورهای ایالات متحده آمریکا; ژاپن و کره جنوبی با ایجاد بازارهای تنظیم شده‌ای که ممکن است عملکرد آزادانه و ایمنی داشته باشند; تمایل شدیدی به منظور ادغام بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال در سیستم‌های مالی خود دارند; در نهایت، تا پایان سال 2020 میلادی، قیمت رمزارز بیت کوین ممکن است به 23,499 دلار برسد.

80%
Awesome
  • Design

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.