راه اندازی Binance Cloud

0 ۳۴

بایننس!

Changpeng Zhao مدیر عامل صرافی رمزارز Binance در تاریخ هفتم فوریه سال 2020 میلادی در رویداد AMA از برنامه‌های بزرگ این صرافی برای مبادله ارزهای دیجیتال در سال جدید صحبت کرد; یکی از برنامه‌های جدیدی که Zhao از آن صحبت کرد; Binance Cloud نام دارد. طبق گزارش‌های موجود; در طی ده روز آینده از Binance Cloud رونمایی خواهد شد.

درمورد Binance Cloud بیشتر بدانید!

Changpeng Zhao در سخنان خود درمورد اینکه چرا این صرافی قصد راه اندازی محصول جدیدی به نام Binance Cloud را دارد; توضیحات زیادی ارائه نکرد. در نهایت، هیچ کس نمی داند که هدف  دقیق از راه اندازی Binance Cloud واقعا چیست! با این حال; صرافی رمزارز Binance در تلاش برای پیوستن به تیم (Cloud Engineering and Architecture) بوده و در این زمینه; تبلیغاتی برای Senior Cloud Engineer انجام داده است.

موقعیت مورد نظر; سیستم‌های محاسباتی در مقیاس بزرگ; موازی و در دسترس را در پلتفرم Cloud Computing توصیف می کند; در نهایت، در این میان به کسی نیاز است تا بتواند معماری مهم اقتصادی مبتنی بر ابر را بهبود بخشیده و به صورت خودکار درآورد.

با این شرایط، تفسیر کالای مصرفی مورد نظر Binance هنوز نامشخص است; اما در طی روزهای آتی، پاسخ تمامی سوالات مشخص خواهند شد. علاوه بر این; Zhao با انتشار GIF ابر در توییتر، گمانه زنی‌ها را افزایش داده است.

برنامه‌های دیگر صرافی رمزارز Binance!

علاوه بر این‌ها، Zhao خبر از راه اندازی معاملات آتی BNB با اهرم 50x در دهم فوریه سال میلادی جاری داده است; یکی دیگر از برنامه‌های صرافی رمزارز Binance; ایجاد و توسعه درگاه‌های فیات برای ارزهایی همچون روبل روسیه; کرون نروژ و کونا کرواتی است.

براساس گزارش خبرگزاری Cointelegraph، WazirX به تازگی و با کمک Binance Launchpad یک عرضه اولیه صرافی موفق یا همان IEO; برای کوین WRX خود برگزار کرده است. WazirX صرافی رمزارز هندی است که به وسیله Binance خریداری شده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.