حرفه‌ای ها می گویند هنوز برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال دیر نیست!

0 ۶۸۳

سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال

 کارشناسان معتقدند که هنوز برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال دیر نیست و می توان در این حوزه سرمایه گذاری انجام داد.

برخی از این دلایل عبارتند از:

وضع قوانین و مقررات در حوزه ارزهای دیجیتال براساس گفته‌های شرکت SEC; رمزارزها مانند اوراق بهادار نیستند و باید در این زمینه سرمایه گذاری‌هایی انجام شود;و آن را توسعه داد.
در حال حاضر افرادی هستند که ارزهای دیجیتال می خرند با این که قوانین خاصی برای آن‌ها در نظر نگرفته شده است;در آینده‌ی نزدیک با ایجاد قوانین و مقررات در این زمینه; سرمایه گذاری نیز افزایش خواهد یافت
و سرمایه گذاران با خیالی راحت و امنیت بیشتر سرمایه گذاری خواهند کرد;امکان دسترسی 24 ساعته به ارزهای دیجیتال وجود دارد

بانک‌ها و موسسات وال استریت در طول هفته از دوشنبه تا جمعه تا 4 بعدظهر باز هستند و به مردم خدمت رسانی انجام می دهند;در حالی که صرافی‌های رمزارز در طول هفته و 24 ساعت شبانه روز باز هستند;و خدمات شبانه روزی برای کاربران خود ارائه می دهند.
براساس گفته‌های پاتریک گری ( مدیر عامل شرکت Hashchain) دسترسی 24 ساعته به ارزهای دیجیتال سبب می شود بتوان در آن تراکنش‌های زیادی انجام داد بنابراین آینده در دستان ارزهای دیجیتال خواهد بود.

سرمایه گذاری‌های سنتی خطرناک تر می شوند

ری یوسف ( مدیر عامل شرکت Paxful) می گوید:

با ادامه افزایش نرخ بهره‌ی ایالات متحده آمریکا، فشارهایی زیادی بر روی دارایی‌های سنتی ایجاد خواهد شد;بنابراین می توان به سرمایه گذاری‌های غیر سنتی مانند سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال روی آورد;براساس پیش بینی‌های انجام شده سرمایه گذاری در حوزه ارزهای دیجیتال در سال‌های آینده افزایش پیدا خواهد کرد.

افزایش پتانسیل رشد

براساس گفته‌های پاتریک گری ( مدیر عامل شرکت Hashchain)، میزان پذیرش رمزارزها توسط عموم مردم به 0.2% رسیده است;و نسبت به سال گذشته دو برابر شده است ( 100%);بنابراین با این شرایط پتانسیل رشد ارزهای دیجیتال در 10 سال آینده بسیار زیاد خواهد بود;با وجود برخی از رکودهای جهانی نمی توان این پتانسیل و نرخ رشد را نادیده گرفت.

تنوع کلاس‌های دارایی

آناستوس مدیر عامل Blockchain Developers معتقد است که رمزازها به تغییر و تنوع در کلاس‌های دارایی کمک می کنند بنابراین کشورهایی که دارای تورم هستند مانند زیمباوه و ونزوئلا می توانند از ارزهای دیجیتال استفاده کنند.

Bear Market

ارزهای دیجیتال سال گذشته به عنوان Bear Market شناخته شده‌اند;این عملکرد مناسبی برای سرمایه گذاری در این حوزه می باشد; در طول سال‌های اخیر ارزهای دیجیتال دارای نوسانات قیمتی زیادی بوده‌اند اما با کاهش قیمت دوباره به قیمت اصلی خود بازمی گردند.

سرمایه گذاری سازمان‌های بزرگ

شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگی، در ماه‌های اخیر سرمایه گذاری‌های بزرگی در ارزهای دیجیتال انجام داده‌اند; این اقدام در راستای شناخته شدن بیشتر رمزازها و دسترسی عموم به آن می شود;براساس پیش بینی‌های انجام شده در سال‌های 2018 تا 2020 میلادی شاهد موج بزرگی از سرمایه گذاری‌های بزرگی در حوزه ارزهای دیجیتال خواهیم بود.

به دلیل این که سرمایه گذاری در این حوزه، دارای سود فراوان و چشم اندازهایی برای انجام معاملات است;سرمایه گذاری در آن بسیار سودآور خواهد بود;اما با این وجود، منابع و ابزارها برای استفاده سرمایه گذاران پیچیده است.
علاوه بر سرمایه گذاری و پذیرش رمزارزها توسط عموم، شرکت‌های بزرگ نیز تکنولوژی خود را تغییر داده‌اند و در راستای همگام سازی با دنیای ارزهای دیجیتال و بلاک چین‌ها گام برداشته‌اند مانند شرکت‌های بزرگ مایکروسافت; IBM و Deloitte; همچنین علاوه بر بیت کوین رمزارزهای دیگری نیز به بازار وارد شده‌اند در حال حاضر آلت کوین و اتریوم ( با توکن‌های ERC20) زیادی به بازار وارد شده‌اند.

رقابت شدیدی در بین ارزهای دیجیتال ایجاد شده است که برای همه مفید خواهد بود.

در ده سال آینده ممکن است رمزارهایی وارد بازار شوند که هیچ گونه اسمی از آن‌ها نشنیده‌ایم یا این که ممکن است ارزهای دیجیتال الان در ده سال آینده وجود نداشته باشند.

تکنولوژی بلاک چین

تکنولوژی بلاک چین از پتانسیل بالایی برخوردار است تا عنوان یکی از بهترین تکنولوژی‌ها و فناوری‌های آینده را به نام خود ثبت کند. بسیاری از مردم بر این باور هستند که تکنولوژی بلاک چین; یکی از بهترین اختراعات بشر است که می خواهد اقتصاد جهانی را تغییر دهد; علاوه بر این، با توجه به سطح بالای امنیت و سازگاری این تکنولوژی; بلاک چین به سرعت در سراسر جهان و در همه زمینه‌ها; در حال توسعه و گسترش یافتن است; ویژگی‌های قدرتمند تکنولوژی بلاک چین سبب ایجاد ارزهای دیجیتال و قراردادهای هوشمند شده است.

ارزهای دیجیتال مثال خوبی هستند; تکنولوژی بلاک چین در هسته شبکه پرداخت ارزهای دیجیتال قرار گرفته است. بنابراین، سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال تصمیم بسیار خوبی به منظور قرار دادن سرمایه‌های خود در تکنولوژی آینده دنیا خواهد بود.

ارزهای دیجیتال به عنوان یک روش پرداخت شناخته می شوند

عملکرد اصلی ارزهای دیجیتال، فعال کردن معاملات بدون مرز بین افراد و کاربران این صنعت; بدون حضور سیستم‌های شخص ثالث و حفظ سطح بالای حریم خصوصی است; این ویژگی‌های درست مانند سایر اشکال فعلی پرداخت دیجیتال; فرصت مناسبی را برای ارزهای دیجیتال; به عنوان استفاده از آن‌ها برای انجام معاملات و تراکنش‌های روزانه به وجود می آورد.

بر همین اساس; این انتظار وجود دارد که ارزهای دیجیتال در آینده‌ای نزدیک به یک روش پرداخت دیجیتال جهانی تبدیل شوند; بنابراین این احتمال نیز وجود دارد که بتوان از ارزهای دیجیتال برای انجام معاملات و تراکنش‌های جزئی هم استفاده کرد; در نهایت، تمام این عوامل باعث رشد و توسعه ارزهای دیجیتال در آینده خواهند شد; درنتیجه هنوز هم برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال دیر نیست و با سرمایه گذاری در این حوزه می توان به سودهای بزرگی دست پیدا کرد.

افزایش ارزش ارزهای دیجیتال

وقتی صحبت از دارایی‌های مالی می شود، هیچ رمزارزی مانند رمزارز بیت کوین به سرعت رشد و توسعه پیدا نکرده است; رمزارز بیت کوین از زمان راه اندازی تا به این لحظه، رشد و توسعه خوبی داشته است; در حالی که در قیمت ارزهای دیجیتال; آن هم به دلیل افزایش تقاضا برای خرید و فروش یا ترید آن‌ها نوساناتی به وجود می آید; اما همان طور که می بینید; قیمت و ارزش این ارزها با گذشت زمان افزایش پیدا کرده‌اند! با این تفاسیر; ارزهای دیجیتال یکی از مناسب ترین گزینه‌ها به منظور انجام سرمایه گذاری و افزایش دارایی‌ها به شمار می رود.

دارایی ارزیابی نشده

همان گونه که بسیاری از تحلیل گران مطرح کرده‌اند، ارزش واقعی و اصلی ارزهای دیجیتال; در حال حاضر ناچیز تلقی می شوند و بسیاری از افراد و  سازمان‌ها، ارزش این ارزها را دست کم می گیرند; امروزه، حجم کلی معاملات ارزهای دیجیتال در مقایسه با سایر دارایی‌ها مانند طلا و سهام از ارزش و میزان کمی برخوردار نیست; درنتیجه این مقایسه; یک اتفاق فوق العاده در زمینه رشد و توسعه ارزهای دیجیتال تلقی می شود (این در حالی است که بازار ارزهای دیجیتال در مقایسه با بازار طلا و سهام، جوان تر است).

پیش بینی می شود بازار ارزهای دیجیتال تا سال 2024 میلادی به میزان 5 تریلیون دلار برسد! بنابراین; ارزش ارزهای دیجیتال با گذشت افزایش پیدا می کنند و با این تفاسیر; ارزهای دیجیتال  یک فرصت عالی برای انجام سرمایه گذاری با بازدهی بالا خواهند بود.

نتیجه گیری

در این مقاله، با بیان دلایل و فاکتورهایی سعی کردیم بگوییم چرا باید در ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری انجام داد و هنوز هم برای انجام سرمایه گذاری در این حوزه دیر نیست; ارزهای دیجیتال، شبکه‌های پرداخت مبتنی بر تکنولوژی بلاک چین در آینده هستند; این تکنولوژی‌ها کاملا شفاف و غیرمتمرکز هستند و در جهان تغییرات اساسی ایجاد خواهند کرد; به همین خاطر است که با گذشت زمان، ارزش و پذیرش این تکنولوژی‌های دیجیتال در حال افزایش است.

در نهایت، سرمایه گذاری در بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال می تواند یک فرصت عالی به منظور سرمایه گذاری در یک کلاس دارایی دیجیتالِ در حال رشد و توسعه باشد; اگر به فکر سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال هستید; الان بهترین زمان برای انجام این کار است; البته این را هم نباید فراموش کرد که برای سرمایه گذاری در هر حوزه‌ای باید اطلاعات و تحقیقات لازم را از قبل انجام داد; علاوه بر این، سرمایه گذاری با بازدهی بالا، ریسک زیادی را هم به دنبال خواهد داشت.

برای کسب اطلاعات بیشتر درکانال تلگرام دری کوین عضو شوید.

80%
Awesome
  • Design

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.