مذاکرات آمریکا و سوئیس بر سر رمزارز جدید شرکت فیس بوک ، لیبرا!

0 ۳۶
قانون گذاران آمریکایی به منظور انجام گفتگو و تبادل نظر بر سر رمزارز جدید شرکت فیس بوک به کشور سوئیس سفر می کنند.

طبق گزارش‌های منتشر شده; نمایندگان مجلس ایالات متحده آمریکا، به دلیل نگرانی‌هایی که پیرامون رمزارز جدید لیبرا دارند به کشور سوئیس سفر خواهند کرد ; تا در این سفر به نتایج قابل قبولی برسند ; با تمام این شرایط، هنوز به طور قطعی مشخص نشده است که رمزارز لیبرا چه زمانی منتشر و ارائه خواهد شد.

براساس گزارش خبرگزاری محلی “NZZ” در تاریخ 17ام آگوست سال میلادی جاری، هیئتی شش نفره از مجلس نمایندگان آمریکا قصد دارند; با سفر خود به کشور سوئیس با “Adrian Lobsiger” (کمیسر اطلاعات و حفاظت از داده‌های فدرال سوئیس) در مورد ارزهای دیجیتال، علی الخصوص رمزارز جدید شرکت فیس بوک مذاکره و گفتگوهایی انجام دهند.

سخنگوی نمایندگان مجلس آمریکا به خبرگزاری NZZ اعلام کرده است; محوریت گفتگوها میان قانون گذاران آمریکایی و تنظیم کنندگان سوئیسی، رمزارز لیبرا خواهد بود; این هیئت توسط ” Maxine Waters” رئیس کمیته خدمات مالی مجلس رهبری می شود; Waters قبلا اظهار کرده بود باید از راه اندازی و انتشار رمزارز لیبرا جلوگیری شود.

تنظیم کنندگان سوئیسی

هدف از ملاقات قانون گذاران آمریکایی با تنظیم کنندگان سوئیسی، روشن شدن مواضع مربوط به رمزارز لیبرا و مسائل نظارتی مرتبط با این رمزارز است; برخی از نمایندگان آمریکا در جلسات دادرسی که در ماه جولای سال میلادی جاری برگزار شد; ناراحتی خود از این که چرا باید مقررات مربوط به کوین‌ها در سوئیس تنظیم شود را بیان کرده بودند! شنیده‌ها حاکی از این موضوع است که شرکت فیس بوک با مقامات نظارتی بازارهای مالی سوئیس در ارتباط بوده است.

این گونه که به نظر می رسد، شرکت فیس بوک به هر دری می زند ; تا پروژه جدید خود را راه اندازی کند; و در این میان هم دولت ایالات متحده آمریکا قصد عقب نشینی ندارد!!; در حال حاضر، موضوع رمزارز لیبرا به یکی از موضوعات داغ در بازار ارزهای دیجیتال و بازارهای مالی تبدیل شده است; و باید دید در آینده چه اتفاقاتی رخ خواهد داد!

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درکانال تلگرام دری کوینعضو شوید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.