شهرهای هوشمند در فیلیپین!

0 ۴۵

شرکت BCB Blockchain مستقر در سنگاپور به منظور حمایت و پشتیبانی از شهرهای هوشمند محلی; تفاهم نامه‌ای (MoA) را با شعبه‌ای از وزارت علوم و فناوری فیلیپین (DOST) امضا کرده است.

در بیانیه مطبوعاتی روز 23 نوامبر سال 2019 میلادی، شرکت BCB Blockchain با امضا توافق نامه‌ای با شورای صنعت; انرژی و تحقیقات و توسعه فناوری نوظهور کشور فیلیپین (PCIEETRD); حدود 300,000 دلار کمک مالی به منظور حمایت و پشتیبانی از استارتاپ‌ها و شتاب دهنده‌های این کشور انجام داده است.

ساخت شهرها و اپلیکیشن‌های هوشمند!

هدف از امضای قرارداد MoA; تسهیل توسعه استارتاپ‌های محلی که بر روی ایجاد و توسعه پروژه‌های شهری و اپلیکیشن‌های هوشمند متمرکز شده‌اند، است.

علاوه بر این، طبق گزارش‌های منتشر شده در طی ماه‌های اخیر; شرکت مورد نظر با طیف وسیعی از موسسات آموزش محلی همکاری کرده است تا تخصص و مشارکت خود را در زمینه تحقیق و توسعه، فعالیت‌های تبلیغاتی; تلاش‌های مشترک و سایر پروژه‌ها به منظور توسعه شهر هوشمند یا توسعه بلاک چین را گسترش دهد.

فیلیپین، پذیرای تکنولوژی‌ها و فناوری‌های نوظهور است!

علاوه بر قرارداد توسعه شهرها و اپلیکیشن‌های هوشمند; قرارداد دیگری نیز در تابستان سال میلادی جاری توسط کشور فیلیپین به سرانجام رسید!

تابستان سال 2019 میلادی بود که وزارت اطلاعات و فناوری ارتباطات (DICT) کشور فیلیپین; توافق نامه همکاری مشترکی (MoA) را با شرکت بلاک چین مستقر در ایالات متحده آمریکا امضا کرد.

طبق قرارداد مورد نظر، شرکت Monsoon Blockchain Storage موظف است خدماتی از قبیل انجام مشاوره در زمینه بلاک چین; هزینه سود و تجزیه و تحلیل‌های اقتصادی-اجتماعی درمورد راه حل‌های بلاک چین در کشور فیلیپین به DICT ارائه دهد.

در همین حال هم، سناتور کشور فیلیپین به نام Grace Poe اعلام کرد که قانون گذاران محلی نباید درمورد تصویب و اتخاذ آیین نامه فناوری مالی عجله داشته باشند.

او در صحبت‌های خود اذعان داشت:

“انجام چنین کارهایی برای بیشتر هموطنان ما بیگانه به نظر می آید; اما در حقیقت برخی از این هموطنان از طریق وام آنلاین; سودهایی را به دست آورده‌اند. علاوه بر این; بدون ارائه آموزش و اطلاعات مناسب، بسیاری از این افراد قربانی خواهند شد”.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.