صرافی رمزارز سوئیسی و IDO !

0 ۲۰

طبق خبرهای منتشر شده، یک صرافی رمزارز سوئیسی قصد دارد IDO خود را راه اندازی کند!

صرافی رمزارز سوئیسی به نام SDX اعلام کرده است در سال 2020 میلادی; عرضه اولیه دیجیتال یا همان initial digital offering خود را راه اندازی خواهد کرد; SDX یک پلتفرم ترید دارایی‌های دیجیتال است که تحت نظر SIX Swiss (بورس اوراق بهادار) کشور سوئیس قرار دارد.

توکن امنیتی SDX

براساس گزارش Coindesk در تاریخ 30 سپتامبر سال 2019 میلادی; صرافی رمزارز SDX که هنوز راه اندازی نشده است، قصد دارد برای پشتیبانی از IDO خود، یک کنسرسیوم جهانی برای موسسات مالی در اواسط سال 2020 میلادی راه اندازی کند.

Thomas Kindler که در تاریخ اول سپتامبر سال میلادی جاری به عنوان مدیر عامل صرافی رمزارز SDX منصوب شد; پیرامون اهداف آتی این صرافی اذعان کرد: “کنسرسیوم مورد نظر شامل گروهی از سرمایه گذاران مانند بانک‌ها و ارائه دهندگان زیرساخت بازار است که قصد دارند; تکنولوژی مورد نظر را قانونی کرده و سرمایه جمع آوری کنند”.

طبق گزارش منتشر شده، IDO صرافی رمزارز سوئیسی شبیه به عرضه اولیه عمومی سنتی خواهد بود; با این تفاوت که این سهام به صورت توکن‌های امنیتی در SDX صادر و ارائه خواهند شد.

اعضای این کنسرسیوم تا به این لحظه اعلام نشده‌اند!

در حالی که اعضای کنسرسیوم تشکیل شده مشخص نشده‌اند، Kindler اظهار داشت که صرافی رمزارز SDX قصد دارد یک سرمایه گذاری در مقیاس بزرگ با چهار یا پنج سرمایه گذار بزرگ و در سطح دیگر با 10 سرمایه گذار بالقوه کوچکتر انجام دهد.

علاوه بر این، این صرافی سوئیسی قصد دارد در وهله اول توکن امنیتی خود را معرفی و وارد بازار کند; توکن SDX بر روی تکنولوژی بلاک چین که مبتنی بر نسخه Corda (یک پلتفرم متن باز و سازمانی است) شرکت نرم افزاری بلاک چین R3 است، صادر و راه اندازی خواهد شد.

SIX Swiss در ابتدا قصد داشت صرافی رمزارز سوئیسی SDX را در اواسط سال میلادی جاری راه اندازی کند اما بعد اعلام کرد; راه اندازی SDX را به سه ماهه چهارم سال 2020 میلادی موکول کرده است; با این حال، SIX Swiss در تاریخ 23 سپتامبر سال 2019 میلادی، نمونه اولیه صرافی رمزارز و سپرده گذاری اوراق بهادار مرکزی (CSD) خود را راه اندازی کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.