پشتیبانی صرافی رمزارز Binance از Tezos staking!

0 ۴۲

بنابر اعلامیه‌ای که در تاریخ 3 دسامبر سال میلادی جاری منتشر شده، صرافی رمزارز Binance (دومین صرافی رمزارز دنیا) اعلام کرده است که از (Tezos staking (XTZ پشتیبانی خواهد کرد.

کاربران صرافی رمزارز Binance از تاریخ 4 دسامبر سال 2019 میلادی می توانند اقدام به ترید XTZ کنند.
همچنین، جوایز XTZ به صورت روزانه و براساس اسنپ‌شات‌های لحظه‌ای محاسبه شده و به صورت ماهانه نیز توزیع خواهند شد.
توزیع ماهانه مورد نظر قبل از تاریخ 20 ژانویه سال 2020 میلادی و پس از آن، در 20ام هر ماه انجام خواهد شد.

صرافی رمزارز Binance اعلام کرده است که کاربران این صرافی برای این که مشمول جوایز staking شوند; حداقل بایستی 1 XTZ در اختیار داشته باشند.

در حال حاضر، Tezos با قیمت 1,30 دلار ترید و معامله می شود.

این گونه که به نظر می رسد، صرافی رمزارز Binance از ماه سپتامبر سال 2019 میلادی; این رویکرد را در برنامه‌های خود داشته است.

لازم به ذکر است که علاوه بر صرافی رمزارز Binance، صرافی‌های مهم و بزرگ دیگری هم، جوایز Tezos staking را به پیشنهادهای موجود خود اضافه کرده‌اند; صرافی رمزارز Coinbase در اوایل ماه نوامبر سال میلادی جاری و Coinbase Custody نیز در تاریخ 21 نوامبر 2019، این ویژگی را به پیشنهادهای خود اضافه کرده‌اند.

به طور کلی، Staking به عمل نگه داری ارز دیجیتال در کیف پول دیجیتالی به منظور پشتیبانی از عملیات شبکه بلاک چین اشاره دارد; درواقع، Staking به معنای قفل و ضبط کردن ارزهای دیجیتال، برای دریافت پاداش است; در بیشتر موارد، این فرآیند، به کاربران شرکت کننده در فعالیت‌های تکنولوژی بلاک چین از طریق یک کیف پول دیجیتالی شخصی مانند Trust Wallet متکی است; مفهوم Staking ارتباط نزدیکی با مکانیسم (Proof of Stake (PoS دارد; Staking در بسیاری از بلاک چین‌ها که مبتنی بر PoS هستند، مورد استفاده قرار می گیرد.

Staking علاوه بر اینکه، به دارندگان امکان رای دادن به عملیات بلاک چین را فراهم می کند; پاداش‌های دوره‌ای را نیز برای آن‌ها ایجاد می کند.

عملکرد های اخیر صرافی رمزارز Binance

صرافی رمزارز Binance در ماه نوامبر سال جاری، پشتیبانی خود از لیر کشور ترکیه را از طریق کیف پول دیجیتالی محلی Papara اعلام کرد; علاوه بر این، صرافی رمزارز Binance اولین صرافی است که Fiat Gateway را توسعه و بسط داده است.

صرافی رمزارز Binance، علاوه بر پشتیبانی از لیر ترکیه; پشتیبانی از روبل کشور روسیه را نیز به لیست خود افزوده است.

علاوه بر این‌ها، صرافی رمزارز Binance قصد دارد با همکاری استارتاپ TravelByBit; کارت‌های پاداش که پرداخت ارزهای دیجیتال را در وبسایت‌ مسافرتی تسهیل می کند، نیز راه اندازی کند; لازم به ذکر است که این کارت مانند کارت‌های اعتباری سنتی عمل خواهد کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.