همکاری علی بابا با کمپانی اپیلیکیشن خرید بیت کوین !

0 ۴۷

علی بابا و بیتکوین

علی بابا، غول تجارت الکترونیک چینی همکاری را با Lolli ( اپیلیکیشن خرید بیت کوین ) انجام داده  است; تا از این طریق; این امکان را برای خریداران خود فراهم کند تا بتوانند با خرید خود 5% سود با استفاده از بیت کوین به دست آورند; طبق گفته Lolli از همین حالا مشتریان علی بابا می توانند با انجام خریدهای آنلاین خود; ساتوشی (کوچک ترین واحد بیت کوین) به دست بیاورند.

توسعه روزافزون خدمات بیت کوین!

خبر مبنی بر همکاری علی بابا با Lolli در تاریخ 11 نوامبر سال میلادی جاری و در روز Singles Day (تعطیلات محبوبی است که در آن جوانان چینی برای خود خرید می کنند و به عنوان بزرگ ترین رویداد خرید یک روزه در جهان; به شمار می آید) اعلام شد; طبق گفته‌های Lolli، خریداران علی بابا در Singles Day سال 2018 میلادی بیش از 31 میلیارد دلار خرید انجام داده‌اند.

Alex Adelman مدیرعامل و بنیان گذار Lolli در مصاحبه خود اعلام کرده است; همکاری با علی بابا، همکاری بسیار مهم و ارزشمندی برای این شرکت به شمار می آید زیرا علی بابا بزرگ ترین شرکت خرده فروشی و تجارت الکترونیکی در جهان است.

این خدمات تنها برای ساکنان ایالات متحده آمریکا در دسترس است!

طبق گزارش Coindesk، خدمات و برنامه جدید تنها برای خریداران ایالات متحده آمریکا امکان پذیر خواهد بود! Aubrey Strobel رئیس ارتباطات Lolli اظهار داشته است که ساکنان چینی توانایی مشارکت در این برنامه را ندارند و محصولات از چین به آمریکا ارسال می شوند.

براساس گزارش‌های منتشر شده; همکاری میان علی بابا و Lolli در سال 2020 میلادی گسترش خواهد یافت و این همکاری، اولین قدم بزرگ به منظور اتصال چین و ایالات متحده آمریکا از طریق بیت کوین و تجارت خواهد بود.

تاکنون بزرگ ترین شرکت خرده فروشی دنیا یعنی علی بابا، رابطه دوستانه‌ای با ارز دیجیتال بیت کوین نداشته است!
در تاریخ دهم اکتبر سال میلادی جاری بود که Alipay (پلتفرم پرداخت دیجیتالی علی بابا) موضع منفی خود نسبت به رمزارز بیت کوین را تکرار و اعلام کرد; تمامی معاملات انجام شده با رمزارز بیت کوین مسدود خواهند شد!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.