مزیت f2pool نسبت به بقیه استخرهای موجود

0 ۶۰۹

استخرهای ارز دیجیتال یکی از مکمل‌های عملیات ماینینگ می‌باشند; به طوری که هر ماینر برای رسیدن به سود بیش‌تر در تولیدات خود; باید به یکی از استخرهای ماینینگ متصل گردد; استخر f2pool یکی از بهترین گزینه‌ها برای استفاده ماینرها در سراسر دنیا می‌باشد; این استخر دارای مزایای زیادی نسبت به سایر استخرها می‌باشد;در این مقاله، ضمن آشنایی با استخر f2pool قصد داریم;دلایل برتری این استخر نسبت به سایر انواع را مورد بررسی قرار دهیم.

استخر f2pool

اگر فردی قصد دارد که به جای ماینینگ انفرادی; از مزایای استخر و ماینینگ گروهی بهره‌مند شود; یکی از بهترین گزینه‌ها، اتصال و استفاده از استخر f2pool می‎باشد;استخر f2pool یک استخر ماینینگ چینی است که بیش‌تر با نام “Discus Fish” شهرت یافته است;این استخر در 5 می ماه سال 2013 شروع به کار کرده است;این استخر از زمان پیشدایش خود با صرافی coinbase ارتباط مستقیمی داشته ودر برخی موارد جهت تشویق کاربران خود; امکانات و جوایز ویژه‌ای رابه واسطه صرافی coinbase در اختیار آن‌ها می‌گذارد.

پورت ماینینگ استخر f2pool بر روی پورت‌های 25 و 80 می‌باشد;سرورهای این استخر در کشور آمریکا و چین و در شهرهای پکن، کوئیندائو، گوانژو، هنگ‌کنگ قرار دارند;در سایت صرافی از زبان‌های انگلیسی و چینی برای ارائه خدمات به کاربران استفاده شده است.

ویژگی‌های متمایز استخر ماینینگ f2pool

هر استخری قصد دارد با ارائه خدماتی متمایز، کاربران بیش‎تری را برای ورود در محیطش جذب نماید;استخر ماینینگ f2pool نیز دقیقاً این شیوه را در دستور کار خود قرار داده است;به طوری که استخر f2pool، دارای ویژگی‌های بسیار بارز و منحصربفردی می‌باشد.

در زیر به برخی از مزایای این استخر نسبت به سایر موارد اشاره می‌شود.

  • به کارگیری پروتکل ماینینگ “Stratum”

استفاده و به کارگیری پروتکل ماینینگ stratum در استخر f2pool; باعث می‌شود که شانس تولید بلاک برای هر کاربر بسیار بیش‌تر شود; در واقع این پروتکل، هم ماینر و هم استخر را از درگیر شدن در ناکارآمدی‌های HTTP نجات می‎دهد و بدین ترتیب شانس تولید بلاک و کسب موفقیت توسط ماینر را به صورت قابل توجهی افزایش می‌دهد.

  • میزان pps استخر برابر با 4 درصد می‌باشد.

یکی از نکات ویژه و متمایز استخر f2pool، به کارگیری سیستم جایزه‌دهی این استخر به ازای هر اشتراک‌گذاری می‌باشد; در واقع به میزانی که هر ماینر، قدرت سیستم خود را برای استفاده در سایت به اشتراک می‌گذارد; مقداری جایزه مشخص برای ماینر اختصاص داده می‌شود; درصد مشخص شده در این استخر، نسبت به سایر استخرها بسیار بیش‌تر می‌باشد.

  • به کارگیری ویژگی “Vardiff” در استخر

این ویژگی بدان معناست که هر ماینر بر اساس قدرت هشینگی که به اشتراک می‌گذارد; با سختی ماینینگ متفاوتی رو به رو خواهد شد; در نظر داشته باشید که در یک استخر ماینینگ، ممکن است که قدرت هر ماینر که به اشتراک می‌گذارد; به دلایل مختلفی کم شده و یا این که زیاد شود; در این وضعیت است که ویژگی vardiff باعث ایجاد توازن در این موضوع خواهد شد; از این رو کاربران با قدرت بیش‌تر، شرایط راحت‌تری را برای تولید بلاک‌های جدید، در پیش رو خواهند داشت.

  • پرداخت‌های اتوماتیک روزانه

هر فردی که در دنیای ماینینگ مشغول فعالیت است; بی تردید به دنبال کسب درآمد و سود می‌باشد; با در نظر گرفتن این موضوع باید گفت که استخر f2pool یک مکانی بسیار مطمئن برای دریافت تلاش هر ماینر از اشتراک‌گذاری توان ماینینگ خود در استخر می‌باشد; بدین صورت که هر روز و به صورت اتوماتیک، جوایز بدست آمده توسط ماینر به وی پرداخت می‌شود.

  • پشتیبانی از چندین ارز دیجیتال

از آن جایی که استخراج بیت‌کوین، هر روز سخت‌تر از قبل می‌شود; در دنیای ماینینگ بیش‌تر افراد به دنبال استخراج سایر ارزها می‌باشند; از این رو برای یک استخر، قابلیت پشتیبانی از ارزهای دیجیتال مختلف برای ماینینگ یک ویژگی بارز و بسیار عالی می‌باشد.

در این راستا، استخر ماینینگ f2pool نیز از بسیاری از ارزهای دیجیتال در راستای ماینینگ پیشتیبانی می‌نماید; از این جمله، می‎توان به مواردی مانند: بیت‌کوین، اتریوم، لایت‌کوین، زدکش، دش، مونرو، بیت‌کوین کش و بسیاری دیگر از ارزها اشاره نمود.

نتیجه‌گیری

با در نظر گرفتن تمامی این موارد، می‌توان به برتری و مزایای واضح استخر f2pool نسبت به سایر انواع در دنیای ماینینگ پی برد; از این رو همه روزه افراد زیادی برای تسهیل در ماینینگ و کسب درآمد بیش‌تر،روی به استفاده از این استخر می‌آورند.

80%
Awesome
  • Design

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.