نرم افزار گزارش مالیات ارزهای دیجیتال

0 ۳۷

شرکت CryptoTrader.Tax نرم افزار جدیدی را راه اندازی کرده است که گزارش مالیات ارزهای دیجیتال را تسهیل می کند!

با به پایان رسیدن سال مالیاتی 2019، نرم افزار مورد نظر برای کمک به شرکت‌ها، حسابداران عمومی تایید شده و مشاوران حرفه‌ای طراحی شده تا مشتریان و کاربران به راحتی بتوانند گزارش‌های مالیاتی ارزهای دیجیتال خود را مطابق با رهنمودهای مالیاتی تعیین شده توسط سرویس درآمد داخلی ایالات متحده (IRS) ارائه دهند; شرکت CryptoTrader.Tax این خبر را در تاریخ 25 نوامبر سال میلادی جاری اعلام کرده است.

ابزار جدید امکان ارائه خودکار گزارش های مالیات را فراهم می کند!

نرم افزار جدید ارائه شده توسط شرکت CryptoTrader.Tax، مرحله به مرحله فرآیند وارد کردن معاملات ارزهای دیجیتال توسط مشتریان و کاربران را شرح و ارائه می دهد; این ابزار این امکان را برای متخصصان امور مالیاتی فراهم می کند تا با استفاده از داده‌های وارد شده به CryptoTrader.Tax گزارش‌های مالیاتی مشتریان را به طور خودکار تولید کرده و علاوه بر آن; مشتریان را مدیریت کنند.

از آنجایی که IRS دستورالعمل‌های خود به منظور گزارش مالیات مبتنی بر ارزهای دیجیتال را در ماه اکتبر سال میلادی جاری منتشر ساخته است; 150 میلیون نفر مالیات دهنده آمریکایی موظف به پر کردن فرم 1040 بوده و باید پاسخ دهند که آیا ارز مجازی در طول مدت تعیین شده خریداری; فروش و یا مبادله کرده‌اند یا خیر!

در گزارش منتشر شده; CryptoTrader.Tax اذعان داشته که IRS انتظار دارد که تقریبا 12 میلیون اظهارنامه مالیاتی; شامل سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال باشد.

افزایش تقاضا برای خودکار سازی گزارش مالیات ارزهای دیجیتال

David Kemmerer مدیرعامل و بنیان گذار CryptoTrader.Tax در مصاحبه خود اظهار داشته است که فرم سوال 1040 تنها به این معنا نخواهد بود که متخصصان امور مالیاتی درمورد فعالیت‌های مربوط به ارزهای دیجیتال از مشتریان سوال کنند; بلکه باید برای رسیدگی به امور مالیاتی ارزهای دیجیتال مشتریان و کاربران; آماده باشند و آن را به بهترین شکل هندل کنند.

بنابر گزارش موجود، تا به این لحظه شرکت CryptoTrader.Tax هزاران کاربر در پلتفرم خود دارد و بیش از 10 میلیارد دلار معاملات ارزهای دیجیتال را در طول دو گذشته پردازش کرده است; همچنین، نرم افزار مورد نظر برای متخصصان امور مالیاتی رایگان است.

0.04% از فایل‌های مالیاتی از سود به دست آمده از ارزهای دیجیتال در سال 2018 خبر می دهند!

IRS در تاریخ 9 اکتبر سال 2019 میلادی، دستورالعمل‌های مالیاتی خود برای ارزهای دیجیتال را منتشر کرده است; طبق قانون و مقررات جدید; شهروندان آمریکایی در صورت داشتن; خرید و فروش و مبادله ارزهای دیجیتال و یا حتی دریافت حقوق در قالب ارزهای دیجیتال، موظف به پرداخت مالیات خواهند بود; همچنین، اگر شهروندان آمریکایی به عنوان هدیه ارز دیجیتال دریافت کرده باشند، شامل مالیات ضروری نخواهند شد.

طبق تحقیقات و بررسی‌های انجام شده توسط Credit Karma Tax; داده‌های مالیاتی سال 2018 میلادی نشان می دهند که تنها 0.04% از فایل‌های مالیاتی; گزارش‌هایی مبنی بر کسب سود از سرمایه گذاری‌های ارزهای دیجیتال را به IRS ارائه کرده‌اند. در همین حال، طبق بررسی‌هایی جدیدی که در ماه اکتبر سال میلادی جاری صورت گرفته; تعداد آمریکایی‌هایی که دارای ارزهای دیجیتال هستند، در سال 2019 میلادی دو برابر شده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.