وبسایت جدیدی وعده‌ داده است که هویتِ ساتوشی ناکاماتو را آشکار خواهد ساخت!!

1 ۳۷۲

ساتوشی ناکاماتو کجای جهان است؟

در طول تاریخ انسانی، شخصیت‌های مرموز فراوانی، باعثِ برانگیخته شدنِ انحرافاتِ زیادی شده‌اند (از  Amelia Earhart تا  Percy Fawcett).
با این وجود، ساتوشی ناکاماتو، شخصیتی منحصر به فرد است که در اولویت کاری بسیاری از مطبوعات، کاراگاهان و … قرار گرفته است (شناسایی هویت ساتوشی ناکاماتو).
این افراد، حدود یک دهه است که به دنبالِ شناسایی هویت ساتوشی ناکاماتو هستند،
اما با این وجود، کوچک ترین سرنخی هم در ارتباط با این موضوع پیدا نکرده‌اند.
با این تفاسیر، وبسایت  gotsatoshi.com مدعی است که در تاریخ 14 ماه می سال جاری، هویتِ ساتوشی ناکاماتو را آشکار خواهد ساخت!!

تنها یک جمله‌ی کوتاه بر روی صفحه‌ی این وبسایت نوشته شده است:

“ساتوشی ناکاماتو در کجا است؟! آیا نمی توانیم هویتِ او را آشکار کنیم؟ ”

به نظر شما، ساتوشی ناکاموتو کیست؟ آیا او یک مخترع است یا برنامه نویس؟ مهندس است یا سرمایه گذرا؟
واقعا کیست؟؟

آیا مردم دنیا، آمادگی رویارویی با ساتوشی را دارند؟ آیا زمان آن رسیده است که ناکاماتو ، هویت خود را برای مردم دنیا، نمایان کند؟

وبسایت gotsatoshi.com به مردم جهان این وعده را داده است که با دنبال کردنِ سرنخ‌های این وبسایت، می توانند جزء اولین افرادی باشند که هویتِ اصلی ناکاماتو را کشف می کنند.

آیا سازندگان وبسایت gotsatoshi.com خودشان، ناکاماتو هستند یا قصد دارند شخص ثالثی را به عنوانِ بنیانگذار رمزارز بیت کوین به مردم جهان معرفی کنند؟!

کمپینِ بازاریابی ویروسیِ هوشمندانه!

وبسایت Gotsatoshi.com در ماه می سال 2017 میلادی راه اندازی شده است.
این وبسایت اخیرا اعلام کرده است تا 10 روز آینده، هویت اصلی ناکاماتو را آشکار خواهد ساخت؟!
با این شرایط، هنوز معلوم نیست در 10 روز آینده، چه اتفاقی خواهد افتاد؟ آیا واقعا این وبسایت هویت ساتوشی را نمایان می کند یا فقط یک آژانس بازاریابی است که با این بهانه، می خواهد آمار بازدید کنندگانِ خود را بالا ببرد!!؟؟ برخی نیز بر این باورند که این وبسایت در 10 روز آینده، کوین جدیدِ خود را اارئه خواهد کرد؟

با این حال، باید چند روز منتظر ماند و دید این وبسایت، قصد دارد چه کاری انجام دهد!؟ آیا هویت ناکاماتو را نمایان می کند یا … .

1 نظر
  1. آرش می‌گوید

    عالی بود ثنا خانم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.