اقدامات تازه فیسبوک برای پروژه جدید لیبرا !

0 ۳۴
فیسبوک قصد دارد برای پروژه جدید لیبرا خود از لابی‌های جدیدی استفاده کند.

فیسبوک، غول رسانه‌های اجتماعی قصد دارد برای کمک به انتشار استیبل کوین جدید خود، لیبرا (به انگلیسی Libra) لابی‌های بیشتری را استخدام کند.

براساس گزارش بلومبرگ در تاریخ 5 سپتامبر سال میلادی جاری،  William Hollier رئیس شرکت مشاوره قانونی و نظارتی Hollier Associates LLC از اواخر ماه آگوست سال جاری; شروع به سخنرانی و تبلیغ کردن برای سیاست‌های جدید بلاک چینِ شرکت فیسبوک کرده است.

پیش از این نیز، Hollier برای Mike Crapo (سناتور جمهوری خواه آمریکایی) کار می کرد; این سناتور جمهوری خواه مدعی است; پروژه جدید شرکت فیسبوک یعنی پروژه لیبرا باعث افزایش علاقه به تکنولوژی بلاک چین و صنعت ارزهای دیجیتال با توجه به نوآوری‌هایی که این پروژه ایجاد خواهد کرد، خواهد شد.

علاوه بر Hollier، Michael Williams از گروه Williams Group نیز از اواخر ماه جولای سال میلادی جاری آغاز به لابی کردن و تبلیغات برای شرکت فیسبوک کرده است; پیش از این، Williams به عنوان مدیرعامل شرکت بانکی سرمایه گذاری Credit Suisse Securities در سوئیس فعالیت می کرد.

پشتیبانی‌های بیشتر از پروژه جدید لیبرا !

به تازگی، غول رسانه‌های اجتماعی یعنی شرکت فیسبوک شروع به استخدام افراد و لابی‌های جدیدی برای پروژه جدید خود کرده است; هدف فیسبوک از انجام چنین اقداماتی، متقاعد کردن افراد وسیاستمدارانی است;که مخالف پروژه لیبرایش هستند. همچنین شرکت فیسبوک از شرکت FS Vector نیز درخواست کمک کرده است!
طبق خبرهای شنیده شده، به احتمال زیاد پاسخ این شرکت به فیسبوک منفی خواهد بود.

علاوه بر این‌ها، Tyler Winklevoss و Cameron Winklevoss اعلام کرده‌اند; همکاری خود با مارک زاکربرگ درمورد پروژه جدید لیبرا را آغاز کرده‌اند; Tyler Winklevoss و Cameron Winklevoss بنیانگذاران صرافی رمزارز Gemini هستند.

با تمام این تفاسیر، فیسبوک بسیار سخت در تلاش است تا بتواند پروژه جدید لیبرا خود را با موفقیت ارائه و راه اندازی کند; تا بتواند از این طریق به اهدافی که در نظر دارد برسد; با این حال باید منتظر ماند و دید آیا فیسبوک، پیروز این میدان خواهد بود یا مخالفان پروژه جدید لیبرا !!

برای کسب اطلاعات بیشتر در کانال تلگرام دری کوین عضو شوید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.