چرا IEO از ICO بهتر است؟

0 ۳۴
در حال حاضر به تعداد زیاد و متنوعی از ارزهای دیجیتال در بازار حضور دارند.

در طول گذر زمان نیز، تعداد این ارزها بیش‌تر و بیش‌تر می‌گردد; حال در این چنین شرایطی، برای این که یک ارز بتواند به موفقیت و قدرت بیش‌تری در بازار دست یابد; نیازمند جذب تعداد کاربران و مشتریان بیش‌تری است; در این راستا، در اوایل ظهور یک ارز; از روش‌هایی مانند IEO و ICO برای معرفی هر چه بهتر ارز به سرمایه‌گذاران استفاده می‌شود.

توجه داشته باشید که انجام یک IEO و یا ICO چندان ساده نبوده و نیازمند صرف هزینه و فراهم آوردن زیرساخت‌های لازم می‌باشد;. از این رو صاحبان ارزهای دیجیتال، قبل از انتخاب یکی از این دو روش; باید مطالعات و تحلیل‌های مناسبی را در مورد بازار و مزایا و معایب هر یک از این روش‌ها انجام دهند و در نهایت یکی از این دو روش را انتخاب نمایند.

در این راستا، کارشناسان بازار معتقدند که روش IEO می‌تواند تأثیرگذاری بسیار بیش‌تری را در معرفی و توزیع ارز داشته باشد.

در این پست، قصد داریم به بررسی هر دو روش بپردازیم و مشخص کنیم که چرا روش IEO از روش ICO بهتر است; اگر شما هم به این موضوع علاقه‌مند هستید، لطفاً تا پایان این پست با ما همراه باشید.

چرا IEO از ICO بهتر است؟

قبل از بررسی دلایل بهتر بودن IEO نسبت به ICO، توضیحات کوچکی را در مورد ساختار هر یک از این دو روش، ارائه می‌دهیم.

IEO

مکانیزم معرفی یک ارز دیجیتال جدید در IEO، بدین صورت است که آن ارز به جای ارائه مستقیم توسط مالک آن، در درون یک صرافی ارز دیجیتال معرفی می‌گردد;این موضوع باعث دسترسی مستقیم کاربران صرافی به این ارز دیجیتال خواهد شد;همچنین باید گفت که بعد از اتمام یک دوره IEO، ارز دیجیتال مربوط به آن در لیست صرافی قرار خواهد گرفت;در این مکانیزم، ارز به صورت قابل توجهی توسط خود صرافی مورد پشتیبانی قرار می‌گیرد.

ICO

در یک ICO، ارز دیجیتال توسط صاحبان آن، با در نظر گرفتن مبالغ پایینی به سرمایه‌گذاران فروخته می‌شود;در واقع در این روش، صاحب ارز دیجیتال باید به صورت تکی;تمامی‌ کارهای زیرساختی و فروش و ارتباط با مشتری را انجام دهد.

حال بعد از انجام ICO، ارز دیجیتال باید صرافی‌ها را قانع کند که ارز دیجیتال عرضه شده;لیاقت پیشرفت و قرار گرفتن در صرافی را دارد;در این مورد، اکثر ارزهای تازه معرفی شده، با شکست رو به رو شده و نابود می‌گردند.

این روش، راه سخت‌تری برای رسیدن به بازار ارزهای دیجیتال می‌باشد.

چرا یک IEO از ICO بهتر است؟

دلایل متفاوت و زیادی را می‌توان به عنوان علت برتری یک IEO نسبت به یک ICO بیان نمود.

پشتیبانی صرافی

یکی از مهم‌ترین موضوعات در پروسه معرفی یک ارز به بازار، داشتن پشتوانه محکم می‌باشد;در این راستا، صرافی ارز دیجیتال می‌تواند به عنوان یک پشتیبان بسیار قدرتمند مطرح گردد;مخصوصاً اگر یک صرافی معتبر در دنیا یک ارز را در قالب IEO معرفی کند;یقیناً این ارز شروع بسیار خوبی را در بازار خواهد داشت;حال آن که در یک ICO؛ پشتیبان ارز، خود صاحبان پروژه هستند و برای معرفی و عرضه بهتر ارز، نیازمند صرف هزینه قابل توجهی می‌باشند.

قرار گرفتن در لیست صرافی

پشتیبانی صرافی تنها در مرحله معرفی ارز خود را نشان نمی‌دهد; بلکه بعد از اتمام IEO نیز، ارز دیجیتال در درون خود صرافی به عنوان یک ارز قابل خرید و فروش، لیست خواهد شد;این موضوع باعث افزایش اعتبار بسیار زیاد ارز دیجیتال در بازار خواهد شد.

حال آن که بعد از یک ICO، ارز دیجیتال باید مدت‌ها منتظر بماند تا یکی از صرافی‌های قدرتمند از این ارز پشتیبانی کرده و آن را در لیست خرید و فروش خود قرار دهند.

اعتماد بیش‌تر

از آن جایی که در یک IEO، خود صرافی از ارز پشتیبانی می‌کند; اعتماد کاربران و مشتریان آن صرافی نیز نسبت به این ارز جلب خواهد شد;از این رو بسیاری از سرمایه‌گذاران با خیال راحت نسبت به خرید این ارز اقدام خواهند کرد;ولی در یک ICO باید هزینه بسیاری در راستای ترسیم چهره قابل اعتمادی از ارز عرضه شده صرف گردد.

با خبر شدن تعداد افرادی بیش‌تر و در نتیجه معرفی بهتر

قطعاً در یک IEO، افراد بسیار بیش‌تری نسبت به یک ICO از معرفی و ظهور ارز دیجیتال جدید با خبر خواهند شد;از این رو امکان توزیع بیش‌تر ارز در یک IEO بسیار بیش‌تر از یک ICO می‌باشد;بدین صورت که در پروسه عرضه اولیه ارز در IEO، در طول ماه‌ها، صرافی با انتشار پوسترها و بنرهایی، زمان معرفی ارز دیجیتال جدید را به اطلاع کاربران صرافی می‌رساند.

ثبات بیش‌تر

با توجه به پشتیبانی ارز در صرافی، این ارز هم از حمایت صرافی برخوردار بوده و هم این که بعد از اتمام IEO در درون صرافی لیست خواهد شد;همه این موارد در کنار هم، باعث افزایش ثبات ارز دیجیتال تازه عرضه شده خواهند شد;از این رو می‎توان آینده‌ی بسیار بهتری را برای آن پیش‌بینی نمود;ولی در اکثر ICOها، شاهد نابودی و شکست پروژه‌های عرضه اولیه هستیم.

80%
Awesome
  • Design

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.