کد ریفرال در صرافی‌های ارز دیجیتال

0 ۱۰۷

کد ریفرال چیست و چه کاربردی دارد؟

کد ریفرال (به انگلیسی referral code) یا همان کد ارجاع، شماره منحصر به فردی است که به حساب‌های کاربری افراد، اختصاص داده می شود; افراد می توانند با استفاده از این کد، دوستان و کاربران دیگری را به سایت‌های مورد نظر دعوت کنند و از این طریق، پاداش دریافت کنند; بنابراین، اگر کاربری با کد ریفرال شما وارد یک سایت یا صرافی شود; سایت یا همان صرافی مورد نظر به شما بسته به میزان درصدی که در نظر گرفته است; پاداش می دهد. به عنوان مثال، این پاداش می تواند 5 دلار پول باشد یا 2 کوین دیجیتالی!

علاوه بر این، لازم به ذکر است که هر وبسایت یا صرافی‌ای; شرایط و پاداش‌های مورد نظر خود را دارد و این شرایط از یک وبسایت تا وبسایت دیگر متفاوت خواهد بود.

با تمام این تفاسیر، اگر کاربری از طریق کد ریفرال شما وارد وبسایتی شود، با هر کلیک این کاربر، شما از آن کسب درآمد خواهید کرد.

کد ریفرال در صرافی‌های ارز دیجیتال

در این مقاله، برای توضیح مفهوم کد ریفرال در دنیای ارزهای دیجیتال و صرافی‌های مربوط، صرافی رمزارز Binance را توضیح می دهیم تا مفهوم و درک آن برای کاربران عزیز راحت تر انجام شود.

کد ریفرال صرافی رمزارز Binance

کاربرانی که می خواهند به بزرگ ترین صرافی رمزارز دنیا، یعنی صرافی رمزارز Binance ملحق شوند و شروع به خرید و فروش ارزهای دیجیتال معروفی همچون بیت کوین، اتریوم، لایت کوین، ریپل، دش، IOTA و Cardano بپردازند; می توانند از کد ریفرال صرافی رمزارز Binance استفاده کنند.

صرافی رمزارز Binance

Binance یکی از بزرگ ترین و مهم ترین پلتفرم‌های موجود برای ترید ارزهای دیجیتال است; کاربران ارزهای دیجیتال می توانند از طریق این پلتفرم; به خرید و فروش بیش از 100 رمزارز بپردازند; Binance از سال 2018 میلادی به دلیل حجم مبادلات بالا، به عنوان یکی از بزرگ ترین صرافی‌های رمزارز دنیا شناخته شده است.

کاربران دنیای ارزهای دیجیتال می توانند برای داشتن کد ریفرال در صرافی رمزارز Binance به لینک زیر مراجعه کنند و کد ریفرال خود را دریافت کنند:

https://www.binance.com/invite.html

 

جزئیات برنامه ریفرال صرافی رمزارز Binance

  • کاربران، کمیسیونی که از برنامه ریفرال این صرافی برای حساب‌های کاربری دارای 500 BNB یا بیشتر دریافت می کردند; حدود 20% بود که این میزان به 40% افزایش پپیدا کرده است.
  • حق کمیسیون مورد نظر; بلافاصله بعد از انجام ترید به حساب کاربری کاربران ارسال می شود و این حق کمیسیون هم توکن می تواند باشد هم ارز دیجیتال.
  • علاوه بر این‌ها، هیچ محدودیتی برای کاربران صرافی رمزارز Binance برای دعوت دوستان یا افرادی که می خواهند با استفاده از کد ریفرال آن‌ها در این صرافی ترید انجام دهند;وجود ندارد; البته کاربران باید به این نکته توجه داشته باشند که قوانین و مقررات مربوط در هر زمان قابل تغییر خواهد بود و این قوانین ثابت نیستند.
  • هر ارجاع و دعوتی باید از طریق لینک ریفرال; کد QR یا شناسه ریفرال کاربر دعوت کننده یا اصلی، صورت پذیرد.
  • صرافی رمزارز Binance، هر نوع حساب کاربری جعلی یا تکراری بررسی کرده و آن را مسدود می کند.

صرافی‌های رمزارز دیگر

کاربران دنیای ارزهای دیجیتال، علاوه بر صرافی رمزارز Binance می توانند از برنامه‌های ریفرال صرافی‌های زیر نیز استفاده کنند:

  • BitMEX
  • Coinbase
  • LocalBitcoins
  • Abra

صرافی‌های رمزارز مورد نظر، بهترین برنامه‌های ریفرال را در میان دیگر صرافی‌های موجود دارند.

BitMEX

علاوه بر این‌ها، افرادی که از طریق لینک ریفرال به صرافی رمزارز BitMEX ملحق می شوند; یه مدت 6 ماه در هزینه‌های جاری خود، حدود 10% تخفیف دریافت خواهند کرد.

Coinbase

صرافی رمزارز Coinbase، یکی از ساده‌ترین برنامه‌های ریفرال موجود را دارد; کاربرانی که از طریق کد ریفرال به صرافی رمزارز Coinbase ملحق شوند و با ترید حداقل 100 دلار رمزارز; حدود 10 دلار جایزه دریافت خواهند کرد (هم کاربری که لینک مورد نظر را به کاربر دوم داده و هم کاربر دوم، هر دو با هم جایزه مورد نظر را دریافت می کنند).

LocalBitcoins

هر کاربری اگر در صرافی رمزارز LocalBitcoins، دوستان و کاربران دیگری را دعوت کند؛ حدود 20% در هزینه‌های خود تخفیف و 40% کمیسیون دریافت می کند. پاداش مورد نظر به صورت مستقیم به کیف پول دیجیتالی LocalBitcoins کاربران واریز خواهد شد.

Abra

کاربران از طریق کد ریفرال Abra می توانند 5 تا 25 دلار جایزه دریافت کنند.

80%
Awesome
  • Design

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.