کریگ استیون رایت گناهکار شناخته شد!

0 ۳۹
کریگ استیون رایت در دادگاه، گناهکار شناخته شد و باید 50% از بیت کوین‌های خود را به عنوان جریمه به دادگاه پرداخت کند.

نبرد طولانی و حقوقی میان کریگ استیو رایت (Craig Steven Wright) و دیوید کلیمن (David Kleiman) می تواند; به نفع کلیمن به پایان برسد!

به گفته یکی از شاهدین حاضر در دادگاه تشکیل شده برای رسیدگی به پرونده کریگ رایت، قاضی دادگاه، Bruce Reinhart تمامی اظهارات و شهادت‌های رایت را رد کرده و اذعان داشته، رایت اسناد جعلی برای بی گناه نشان دادن خود به دادگاه ارائه کرده است; همچنین، قاضی اعلام کرده است; رایت به عنوان جریمه باید 50% از یک میلیون دلار بیت کوین‌هایی را که با همکاری کلیمن استخراج کرده است را بازگرداند; و همچنین حقوق مالکیت مرتبط با نرم افزار بیت کوین باید از او سلب شود.

پرونده رایت از فوریه سال 2018 میلادی جریان است; و در این پرونده، رایت متهم به سرقت بیت کوین‌هایی به ارزش 5 میلیارد دلار (پس از مرگ دیوید کلیمن) شده است.
علاوه بر این، در حال حاضر اسناد مربوط به حکم صادر شده در دسترس نیست; و قرار است به زودی یک جلسه علنی برای این پرونده، درمورد دادخواست شاکیان برگزار شود.

رایت کیست؟

کریگ استیون رایت (Craig Steven Wright) دانشمند کامپیوتر و بازرگان استرالیایی است; که خود را به عنوان خالق بیت کوین یعنی ساتوشی ناکاماتو به عموم مردم معرفی کرده است; رایت مدعی است که همان ساتوشی ناکاماتو (خالق بیت کوین) است; کریگ رایت از سال 2015 میلادی، این ایده یعنی خالق بیت کوین بودن را بر سر زبان‌ها انداخته است.
براساس گزارش وبسایت theverge.com، کریگ از شریک تجاری خود یعنی کلیمن، حدود 5 میلیارد دلار بیت کوین به سرقت برده است; به همین دلیل وارثان کلیمن از رایت شکایت کرده‌اند.

دیوید کلیمن یکی از متخصصان و دانشمندان علوم کامپیوتری است ; که بنا بر اعتقاد بسیاری از افراد، یکی از اولین توسعه دهندگان رمزارز بیت کوین و تکنولوژی بلاک چین تحت نظر آن است!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.