کیف پول دیجیتالی تلگرام

0 ۳۶

در حال حاضر، کیف پول دیجیتالی تلگرام بر روی GitHub قرار گرفته است!

در حال حاضر، Grams Wallet کیف پول دیجیتالی تلگرام، به منظور تست در سیستم عامل‌های ویندوز، MacOS و Ubuntu در دسترس کاربران قرار گرفته و سورس کد آن نیز در GitHub منتشر شده است.

کاربران Grams Wallet می توانند توکن‌های خود را تست کنند!

در حال حاضر، کاربران این امکان را دارند که کیف پول دیجیتالی آزمایشی را از وبسایت مورد نظر دانلود کنند; سپس، آدرس رمزارز تولید کرده و کلیدهای خصوصی خود را دریافت کنند; علاوه بر این‌ها، کاربران این امکان را دارند که به وسیله ربات مخصوص تلگرام به نام TestTonBot; توکن‌های گرام خود را در اپیلیکیشن مورد نظر تست کنند.

در واقع، TestTonBot از کاربران دعوت می کند که با درخواست 5 تا 20 توکن از آدرس رمزارز تولید شده در اپیلیکیشن; سرویس مورد نظر را امتحان کنند. بعد از این که کاربران، میزان مشخصی از توکن‌ها را درخواست کردند; ربات مورد نظر قبل از ارسال پیام‌های جداگانه، درمورد شروع اجرای درخواست؛ به کاربران اطلاع رسانی انجام می دهد.

معاملات بر روی TON ردیابی می شوند!

معاملات مورد نظر بر روی جستجوگر تست‌نت (testnet) شبکه باز تلگرام (TON) با جزئیاتی از قبیل زمان و میزان معامله، آدرس کیف پول TestTonBot (فرستنده) و آخرین تراکنش ضبط شده قابل مشاهده هستند.

جستجوگر و نرم افزار نود TON در تاریخ 6 سپتامبر سال میلادی جاری به منظور آماده سازی برنامه‌های متوفق شده تلگرام برای راه اندازی ارز دیجیتال گرام در اواخر ماه اکتبر، متتشر شدند.

همانطور که قبلا گزارش کرده بودیم، به دلیل که کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا، مدعی شده است; فروش توکن‌ گرام به قیمت 1,7 میلیارد دلار در سال 2018 میلادی، به صورت غیرقانونی انجام شده; راه اندازی شبکه TON و ارز گرام به تعویق افتاده است;. برهمین اساس; در تاریخ 11 اکتبر سال 2019 میلادی، تنظیم کنندگان علیه تلگرام و شبکه TON دستوراتی را اعمال و صادر کردند تا مانع از این شوند که سرمایه گذاران اولیه بتوانند رمزارز گرام به دست بیاورند!

برای کسب اطلاعات بیشتر در کانال تلگرام دری کوین عضو شوید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.