کیف پول trust wallet

0 ۵۵

در کنار کسب درآمد از ارزهای دیجیتال، موضوع حفظ و نگهداری از این دارائی‌ها نیز از اهمیت بالایی برخوردار است.

ارزهای دیجیتال در کیف پول‌های خاصی ذخیره می‌شوند; برخی از این کیف پول‌ها مخصوص وب بوده، برخی دیگر نیز در محیط دستکتاپ و یا موبایل مورد استفاده قرار می‌گیرند. در حالت کلی ایمن بودن این کیف پول‌ها برای سرمایه‌گذاران بسیار مهم می‌باشد; در این راستا کیف پول trust wallet نیز یکی از این کیف پول‌های ایمن می‌باشد.

ویژگی‌های کیف پول trust wallet

کیف پول trust wallet به عنوان کیف پول رسمی بایننس شناخته می‌شود;این کیف پول در راستای عملکردی راحت و فعالیت هر چه بهتر کاربران صرافی ارز دیجیتال بایننس ساخته شده است; کیف پول trust wallet، ضمن داشتن ایمنی بالا، از پشتیبانی یک صرافی بسیار معتبر نیز برخوردار است و این موضوع آن را به سرعت در زمره‌ی کیف پول‌های معتبر بازار در آورده است.

در زیر برخی از ویژگی‌های بارز این کیف پول را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

ایمنی

در کیف پول trust wallet، کلید خصوصی کاربر، تنها به صورت محلی ذخیره می‌شود; این کلید خصوصی همچنین با به کارگیری چندین لایه امنیتی به کار گرفته شده در داخل کیف پول محافظت می‌گردد.

پشتیبانی از چندین ارز دیجیتال

یکی از مهم‌ترین نکات در انتخاب یک کیف پول، پشتیبانی آن کیف پول از چندین ارز دیجیتال مختلف می‌باشد; در واقع در این حالت; هر چقدر که کیف پول از تعداد بیش‌تری از ارزهای دیجیتال در درون خود برای ذخیره‌سازی پشتیبانی نماید; به همان نسبت نیز برای استفاده سرمایه‌گذاران و کاربران ارزهای دیجیتال مناسب خواهد بود.

در این راستا، کیف پول trust wallet نیز از بسیاری از ارزهای دیجیتال مطرح موجود در بازار از جمله: بیت‌کوین، اتریوم، ریپل و … پشتیبانی می‌نماید; این ویژگی trust wallet، آن را به یک گزینه مناسب برای انتخاب تبدیل کرده است.

یک صرافی غیر متمرکز

کیف پول trust wallet، در یک همکاری یکپارچه با Binance DEX و پروتکل شبکه Kyber قرار دارد; به طوری که این همکاری، باعث می‌شود تا این کیف پول بتواند شرایط مناسبی را جهت تبدیلات ارزهای دیجیتال در درون خود فراهم نماید.

بدین صورت، کاربران بدون نیاز به مراجعه مستقیم و نیز بدون صرف کردن هزینه‌های اضافی انتقال از کیف پول به صرافی، در درون خود کیف پول، قادر به تبدیل ارز بوده و می‌توانند دارائی خود را به هر ارزی که در نظر داشته باشند، تبدیل ‌نمایند.

ناشناس بودن

کیف پول trust wallet، این تضمین را می‎دهد که به هیچ وجه هم خود کیف پول و هم این که هر فرد دیگری قادر نباشد تا به اطلاعات شخصی کاربر دسترسی‌ داشته باشد.

این موضوع باعث تقویت ویژگی ناشناس بودن شده و از این رو کاربران بدون درز هویت شخصی خود، قادر به ذخیره و انتقال ارزهای دیجیتال خواهند بود.

سازگاری با ERC20 و BEP2

یک ویژگی جالب و متمایز کیف پول trust wallet، این است که این کیف پول از تمامی توکن‌های جدید ‌ERC20‌ی روی شبکه اتریوم و BEP2 زنجیره بایننس پشتیبانی می‌نماید.

این بدان معناست که کاربران ضمن ذخیره ارزهای دیجیتال معروف می‌‌توانند; به ذخیره و مبادله توکن‌های آینده‌دار بازار نیز بپردازند.

پشتیبانی از DApps و Web3

در کیف پول trust wallet، مرورگر Web3 برای کاربران این امکان را فراهم می‌کند تا بتوانند از طریق آن به صورتی مستقیم به برنامه‌های کاربردی غیر متمرکز (DApp) دسترسی داشته باشند.

سایت رسمی و نحوه استفاده از کیف پول

برای دسترسی به سایت رسمی کیف پول trust wallet، می‌توانید به لینک زیر مراجعه نمایید.

https://trustwallet.com

همچنین با جست و جوی اسم این کیف پول در گوگل پلی و اپ استور;می‌توانید به صورت مستقیمی این کیف پول را دانلود کرده و در گوشی همراه خود از آن استفاده نمایید;علاوه بر آن، برای دانلود مستقیم فایل apk این کیف پول نیز می‌توانید به سایت رسمی رفته و این فایل را به صورت مستقیم از روی سایت دانلود نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در کانال تلگرام دری کوین عضو شوید.

80%
Awesome
  • Design

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.