گم شدن کلید کیف پول سرد بیت کوین !

0 ۲۳

Tawanda Kembo بنیان گذار و مدیرعامل صرافی رمزارز Golix مدعی است که رمز عبور یکی از کیف پول‌ سرد بیت کوین صرافی خود را از دست داده است.

در تاریخ اول نوامبر سال میلادی جاری، خبرگزاری محلی iHare گزارشی منتشر کرد که نشان می دهد مدیرعامل صرافی رمزارز زیمبابوه; رمز عبور کیف پول سر بیت کوین را در ماه می سال گذشته از دست داده است; این خبر به وسیله منابع دیگری هم تاکید شده است.

مدیرعامل Golix، دسترسی به 33 بیت کوین را از دست داد!

داستان رمز عبور گمشده به دنبال گزارش‌هایی منتشر شده است که نشان می دهند; تنظیم کنندگان مالی بانک مرکزی کشور زیمبابوه; به دلیل این که صرافی رمزارز Golix موارد نظارتی را نقض کرده است; دستور متوقف شدن تمام فعالیت‌های این صرافی را صادر کرده‌اند!

از این تاریخ به بعد، گزارش‌ها نشان می دهند که صرافی رمزارز Golix تمام فعالیت‌ها و عملیات خود را متوقف کرده است; در حالی که بخش عمده‌ای از کاربران این صرافی همچنان در بازیابی سرمایه گذاری‌های خود در این صرافی ناموفق هستند.

این در حالی است که Kembo ادعا می کند; چنین چیزی وجود ندارد و 99% از افراد و کاربرانی که اقدام به برداشت وجوه خود از صرافی رمزارز Golix کرده‌اند; این کار را بدون وجود هیچ مشکلی به سرانجام رسانده‌اند; همچنین، Kembo تمام شایعات مبنی بر ورشکست شدن این صرافی را رد کرده است.

با این حال، Kembo این مسئله را انکار نکرد; که رمز عبور یکی از کیف پول‌های سرد بیت کوین که حاوی 33 رمزارز بیت کوین به ارزش 305,000 دلار بوده را از دست داده است.

ممنوعیت ورود ارزهای خارجی به زیمبابوه!

در ماه جولای سال میلادی جاری، دولت زیمبابوه استفاده از ارزهای خارجی در کشور آفریقا را ممنوع اعلام کرد; و بر همین اساس، استفاده از رمزارز بیت کوین افزایش پیدا کرده است; طبق گزارش‌های منتشر شده، شهروندان زیمبابوه برای ترید بیت کوین در خارج از مرزهای کشورشان از خدماتی قبیل Paypal، Western Union و Moneybookers بهره برده‌اند!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.