راه اندازی یک اپلیکیشن جدید توسط Binance.US!

0 ۴۰

Binance.US

بازار دارایی‌های دیجیتال Binance.US در تاریخ نهم ژانویه سال 2020 میلادی از اپلیکیشن موبایل خود برای کاربران iOS و اندروید رونمایی کرد.

پاسخ اولیه کاربران؟!

پس از آزمایش موفقیت آمیز بتا در نسخه‌های iOS و اندروید در ماه دسامبر سال 2019 میلادی; در حال حاضر کاربران می توانند بیش از 25 ارز دیحیتال را در زمان واقعی ترید کنند; طبق اظهارات انجام شده، Binancians می تواند حرکات بازار را تجزیه و تحلیل کرده و آن را ردیابی کند; علاوه بر این، Binancians ترید در ACH را به $30K محدود کرده و انتقال سیم و پرداخت با کارت اعتباری را نیز انجام می دهد.

مشتریان موجود در 37 کشور واجد شرایط می توانند به صورت یکپارچه به حساب‌های کاربری خود دسترسی داشته باشند; همچنین، به کاربران جدید به دلیل انجام نام نویسی، 15 دلار پرداخت شده و آن‌ها می توانند به مدت 30 روز ترید رایگان انجام دهند.

Catherine Coley مدیر عامل Binance.US; در مصاحبه خود پیرامون اپلیکیشن مورد نظر به خبرگزاری Cointelegraph گفته است:

“این اپلیکیشن به طور خاص، برای مشتریان و کاربران‌مان ایجاد و راه اندازی شده است; یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد Binance.US، گوش فرا دادن به نیازهای مشتریان و کاربران‌ خود است”.

تاکنون، کاربران اولیه از اپلیکیشن مورد نظر استقبال خوبی به عمل آورده‌اند و این اپلیکیشن; امتیازهای 4.4 و 4.9 را به ترتیب در GooglePlay و App Store از آن خود کرده است.

Smiles J یکی از کاربران اندروید درمورد اپلیکیشن Binance.US می گوید:

“اپلیکیشن Binance بسیار تمیز، سریع و پاسخگو است”.

Rutledge Long کاربر iOS می نویسد:

“این اپلیکیشن کاملا کاربردی است و به من این امکان را می دهد تمام کارهای رمزنگاری خود را تقریبا در هر مکانی که تلفن من سرویس می دهد، انجام دهم”.

امیدها برای سال 2020 میلادی

این گونه که به نظر می رسد، اپلیکیشن مورد نظر کار خود را با جامعه هدف کاربران نسبتا جوان ایالات متحده آمریکا آغاز کرده است!

Coley پیش بینی مثبتی برای سال 2020 انجام داده است، او می گوید:

“راه اندازی این اپلیکیشن سبب خواهد شد تا ما به یکی از اهداف مورد نظرمان در سال 2020 دست پیدا کنیم: هدف ما ایجاد یک محصول برای زندگی روزمره افراد است!

ما قصد داریم; اپلیکیشن جدیدمان را به عنوان یک نقطه ورودی برای آمریکایی‌ها به کار بگیریم تا آن‌ها از انجام گمانه زنی‌ها پیرامون ارزهای دیجیتال به استفاده حقیقی روی آورده و از اپلیکیشن مورد نظر به عنوان یک ابزار مالی استفاده کنند”.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.