Casa و کیف پول دیجیتالی موبایل

0 ۴۸

Casa از نسخه‌های اندروید و iOS در کیف پول دیجیتالی موبایلش پشتیبانی می کند!

Casa، شرکت تکنولوژی متمرکز بر بیت کوین اعلام کرده است، اپلیکیشن کیف پول دیجیتالی موبایلِ بیت کوین این شرکت به نام Sats از نسخه‌های اندورید و iOS پشتیبانی می کند.
Casa در تاریخ پنجم سپتامبر سال میلادی جاری با منتشر ساختن این خبر در وبلاگ رسمی‌اش اعلام کرد; کاربران می توانند از همین لحظه، کیف پول دیجیتالی موبایل این شرکت را دانلود کرده و استفاده نمایند; علاوه بر این، Casa خاطر نشان کرده است کاربران می توانند; از آخرین نسخه اپلیکیشن مورد نظر بدون نود Bitcoin Lightning شرکت استفاده کنند; اما کاربرانی که اپلیکیشن مورد نظر را به نود وصل نکنند نمی توانندبه قابلیت‌های شبکه لایتینگ دسترسی داشته باشند.

علاوه بر این‌ها، اپلیکیشن مورد نظر از یک سیستم نامگذاری آدرس عمومی به نام SatsTag نیز پشتیبانی می کند; هنگامی که کاربران بیت کوین‌های خود را با استفاده از SatsTag ارسال کنند; آدرس جدیدی از کلید عمومی گیرنده گرفته شده و به فرستنده ارائه می شود; لازم به ذکر است ارسال به وسیله کدهای QR هنوز هم در درسترس وجود دارد و کاربران می توانند از این روش استفاده کنند;شرکت Casa مدعی است که کاربران کیف پول دیجیتالی موبایل Sats ، بر روی کلید خصوصی خود کنترل دارند.

اپلیکیشن‌های ارزهای دیجیتال!

خبرگزاری Cointelegraph در اواخر ماه ژوئن سال میلادی جاری خبری مبنی بر این که تعداد اپلیکیشن‌های موبایل مرتبط با ارزهای دیجیتال با توجه به افزایش قیمت این رمزارز افزایش پیدا نکرده است; منتشر کرد. داده‌ها و آمارهای تجزیه و تحلیلِ اپلیکیشن‌های موبایل شرکت App Annie نشان می دهند; که در نیمه اول سال 2018 میلادی حدود 65,8 میلیون اپلیکیشن‌های مرتبط با ارزهای دیجیتال در بازار موجود بود که در شش ماهه اول سال میلادی جاری این رقم تنها 1.82% افزایش داشته و به 67 میلیون اپلیکیشن رسیده است!

برای کسب اطلاعات بیشتر در کانال تلگرام دری کوین عضو شوید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.